4,6
(5)
Microsoft
· EAN 885370127195
Konsola Microsoft Xbox 360 Slim 4 GB czarny
128,76 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Model
- Xbox 360 Slim 4GB
- Złącza
- HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Wi-Fi
- Waga produktu
- 1,00 kg
W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o...................... z działem handlowym lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego,a mają jedynie charakter informacyjny.
W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci uzyskania dodatkowych informacji prosimy o...................... z działem handlowym lub weryfikację w oparciu o stronę producenta. Prezentowane treści nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego,a mają jedynie charakter informacyjny.
W ofercie urządzenie w stanie wizualnym i z wyposażeniem widocznym na zdjęciach.
Uwaga
Bardzo prosimy o niezrywanie plomb ochronnych.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Model | Xbox 360 Slim 4GB |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Waga produktu | 1,00 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Xbox 360 Slim |
| Dołączone gry | Dark Sector, Farcry 2, Prey |
| Wysokość produktu | 19,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 17,00 cm |
| Dysk / wbudowana pamięć | 4 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ