4,6
(5)
Microsoft
· EAN 885370138320
Konsola Microsoft Xbox 360 czarny
229,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Model
- Falcon
- Złącza
- HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,70 kg
Konsola Microsoft Xbox 360 czarny
Cechy produktu:
- Kolor: czarny
- Wersja konsoli: Xbox 360
- Rodzaje odtwarzanych nośników: Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM
- Komunikacja: Bluetooth, Wi-Fi
- Złącza: HDMI, RJ-45 (LAN), USB
O produkcie:
Konsola Microsoft Xbox 360 czarny to idealne rozwiązanie dla miłośników gier wideo. Charakteryzuje się ona kolorystyką czarną oraz jest wyposażona w wiele przydatnych funkcji. Konsola posiada wersję Xbox 360, co pozwala na dostęp do wielu ekskluzywnych tytułów gier. Wśród zalet produktu można wymienić możliwość odtwarzania nośników Blu-ray, CD-ROM i DVD-ROM, a także komunikację poprzez Bluetooth i Wi-Fi oraz złącza HDMI, RJ-45 (LAN) i USB. Konsola Microsoft Xbox 360 czarny jest nie tylko funkcjonalna, ale również wygodna w użytkowaniu, dzięki niewielkim rozmiarom i niskiej wadze.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Model | Falcon |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,70 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Xbox 360 |
| Dołączone gry | Dark Sector |
| Wysokość produktu | 21,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 19,00 cm |
| Załączone wyposażenie | Konsola xbox 360 fat elite czarna |
| Dysk / wbudowana pamięć | brak |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ