4,6
(5)
Microsoft
· EAN 885370138405
Konsola Microsoft Xbox 360 4 GB czarny
299,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Model
- Microsoft Xbox 360
- Złącza
- HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Bluetooth, NFC
- Waga produktu
- 2,70 kg
Konsola Microsoft Xbox 360 S
- Model - 1439
- Dysk - 4GB
- Konsola w pełni sprawna technicznie, przetestowana przez nasz serwis
- Brak dysku, okablowania oraz pada
- Sprzedaż dotyczy wyłącznie tego co jest widoczne na zamieszczonych zdjęciach
Dlaczego kupować w GECON?
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Model | Microsoft Xbox 360 |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Bluetooth, NFC |
| Waga produktu | 2,70 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Xbox 360 |
| Dołączone gry | 4 |
| Wysokość produktu | 21,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 19,00 cm |
| Załączone wyposażenie | konsola xbox 360 slim s czarna |
| Dysk / wbudowana pamięć | 4 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ