4,6
(5)
Microsoft
· EAN 885370138412
Konsola Microsoft Xbox 360 60 GB biały
200,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- biały
- Model
- 360
- Złącza
- HDMI
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,70 kg
Wiertarko-wkrętarka Parkside PDSSAP 20-LI B3 bez walizki
- Marka: Parkside
- Zasilanie: akumulatorowe
- Rodzaj silnika: silnik bezszczotkowy
- Maksymalna średnica śrub: M16
- Kod producenta: PDSSAP 20-LI B3
- Seria: Performance
- Prędkość obrotowa: 3600 RPM
- Napięcie (V): 20 V
- Maksymalny moment obrotowy - wkręcanie miękkie: 120 Nm
- Maksymalny moment obrotowy - wkręcanie twarde: 226 Nm
- Częstotliwość udarów: 4300 1/min
- Waga produktu z opakowaniem jednostkowym: 1,500 kg
- Waga narzędzia: 1,02 kg
- EAN (GTIN): 4055333066915
pj
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | biały |
| Model | 360 |
| Złącza | HDMI |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,70 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Xbox 360 |
| Dołączone gry | Prince of Persia |
| Wysokość produktu | 21,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 19,00 cm |
| Załączone wyposażenie | oryginalny pad |
| Dysk / wbudowana pamięć | 60 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,500 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ