4,6
(5)
Microsoft
· EAN 885370235999
Konsola Microsoft Xbox 360 Slim 500 GB czarny
279,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Model
- Slim
- Złącza
- HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,70 kg
Konsola Microsoft Xbox 360 Slim 500 GB czarny
Cechy produktu:
- Kolor: czarny
- Wersja konsoli: Xbox 360 Slim
- Dysk / wbudowana pamięć: 500 GB
- Rodzaje odtwarzanych nośników: Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM
- Komunikacja: Bluetooth, Wi-Fi
- Złącza: HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Liczba kontrolerów w zestawie: 2
- Gry w zestawie: Call of Duty: Modern Warfare 4, Kinect Adventures, Kinect Joy ride, Minecraft Story, Zumba Fitness
- Załączone wyposażenie: dwa pady, pakiet gier na Xbox 360, Kinect, zasilacz z kablem, dysk HDD 500 GB
O produkcie:
Konsola Microsoft Xbox 360 Slim 500 GB czarny to doskonałe rozwiązanie dla miłośników gier wideo. Wbudowany dysk o pojemności 500 GB pozwala na przechowywanie dużej ilości gier, filmów oraz muzyki. Konsola umożliwia odtwarzanie nośników takich jak Blu-ray, CD-ROM oraz DVD-ROM. Dzięki komunikacji Bluetooth i Wi-Fi, użytkownik może łatwo połączyć konsolę z innymi urządzeniami.
W zestawie znajdują się dwa pady, co umożliwia grę w dwie osoby. Konsola zawiera także popularne gry takie jak Call of Duty: Modern Warfare 4, Kinect Adventures, Kinect Joy ride, Minecraft Story oraz Zumba Fitness.
Konsola Microsoft Xbox 360 Slim 500 GB czarny to idealny wybór dla każdego, kto lubi spędzać czas na grach wideo.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Model | Slim |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,70 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Wersja konsoli | Xbox 360 Slim |
| Wysokość produktu | 21,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 19,00 cm |
| Dysk / wbudowana pamięć | 500 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ