4,6
(5)
Microsoft
· EAN 885370593006
Konsola Microsoft Xbox 360 E 250 GB czarny
299,99 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Model
- slim
- Złącza
- cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Wi-Fi
- Waga produktu
- 3,00 kg
Konsola Microsoft Xbox 360 E 250 GB czarny
Cechy produktu:
- Kolor: czarny
- Wersja konsoli: Xbox 360 E
- Dysk / wbudowana pamięć: 250 GB
- Rodzaje odtwarzanych nośników: DVD-ROM
- Komunikacja: Wi-Fi
- Złącza: cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Liczba kontrolerów w zestawie: 1
O produkcie:
Konsola Microsoft Xbox 360 E 250 GB czarny to idealna propozycja dla miłośników gier. Posiada wbudowany dysk o pojemności 250 GB, który zapewnia dużą ilość miejsca na przechowywanie gier i filmów. Konsola jest wyposażona w wiele złącz, takich jak cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN) oraz USB, co pozwala na podłączenie różnych urządzeń. Konsola Xbox 360 E zapewnia doskonałą jakość obrazu oraz stabilne połączenie z internetem dzięki Wi-Fi. Wszystko to sprawia, że już od pierwszej chwili korzystania z konsoli można cieszyć się grami i rozrywką.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Model | slim |
| Złącza | cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Waga produktu | 3,00 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Xbox 360 E |
| Dołączone gry | 4 orginalne gry gratis |
| Wysokość produktu | 30,00 cm |
| Szerokość produktu | 40,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 15,00 cm |
| Załączone wyposażenie | 4 gry, jeden pad , zasilacz , hdmi, konsola , kinect, dysk 250 |
| Dysk / wbudowana pamięć | 250 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ