4,9
(29)
Microsoft
· EAN 885370834048
Konsola Microsoft Xbox 360 4 GB czarny
369,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Model
- Xbox 360 E
- Złącza
- cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Wi-Fi
- Waga produktu
- 5,00 kg
Konsola Microsoft Xbox 360 4 GB czarny
Cechy produktu:
- Kolor: czarny
- Wersja konsoli: Xbox 360
- Dysk / wbudowana pamięć: 4 GB
- Liczba kontrolerów w zestawie: 1
O produkcie:
Konsola Microsoft Xbox 360 4 GB czarny to doskonały wybór dla miłośników gier wideo. Urządzenie posiada wbudowaną pamięć o pojemności 4 GB i umożliwia granie w pojedynkę lub z przyjaciółmi dzięki kontrolerowi w zestawie. Wersja konsoli Xbox 360 zapewnia wysoką jakość grafiki i płynność działania gier. Konsola w kolorze czarnym będzie świetnie się prezentować w każdym pokoju. To solidne i niezawodne urządzenie, które dostarczy wiele godzin rozrywki.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Model | Xbox 360 E |
| Złącza | cyfrowe wyjście optyczne, HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Waga produktu | 5,00 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Xbox 360 |
| Wysokość produktu | 30,00 cm |
| Szerokość produktu | 40,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 15,00 cm |
| Załączone wyposażenie | ZASILACZ |
| Dysk / wbudowana pamięć | 4 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ