4,6
(5)
Microsoft
· EAN 885370863031
KONSOLA XBOX 360 500 GB
489,99 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Model
- Fat
- Złącza
- cyfrowe wyjście optyczne, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,70 kg
KONSOLA MINI PSP PORTABLE , WIELKA MOC W TAK MAŁYM URZADZENIU 400 GIER !!! PLUS JOYSTIK
- Konsola mini psp kolorowy wyświetlacz
- Bateria /akumulatotr
- Kabelek tv
- Kabel do ładowania
- KONSOLA TO IDELANY POMYSŁ NA PIERWSZĄ KONSOLE DLA TWOJEGO DZIECKA
NIEWIELKIE URZĄDZENIE,
W TAK NISKEJ CENIE I TAK
WIELE ZABAWY
W KONSOLI MARIO bross,
CONTRA,
TURTLES
,ARKANOID I WIELE INNYCH SUPER GIER
- Konsola ma bardzo kompaktowy i poręczny rozmiar. Zmieścisz ją nawet w kieszeni spodni.
- Posiada czytelny, kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 3".
- W zestawie znajduje się również kabel AV umożliwiający podłączenie do telewizora.
- Wbudowany głośnik pozwala Ci zanurzyć się w świat gry.
- Przyjazny interfejs daje Ci komfort użytkowania.
- Intuicyjne przyciski rozmieszczone blisko siebie sprzyjają dynamicznej rozgrywce.
- Bateria litowo-jonowa o dużej pojemności - 1020mAh, gwarantuje do godziny ciągłej rozgrywki.
- JOYSTIK DZIALA TYLKO Z WYBRANYTMI GRAMI
MINI KONSOLA DO GIER DO WYBORU W KILKU KOLORACH
DO WYCZERPANIA KOLORÓW:
✔️CZARNA
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Model | Fat |
| Złącza | cyfrowe wyjście optyczne, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,70 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Wersja konsoli | Xbox 360 |
| Dołączone gry | Forza Horizon 2 |
| Wysokość produktu | 19,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 17,00 cm |
| Załączone wyposażenie | 1x kontroler |
| Dysk / wbudowana pamięć | 500 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 2 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ