4,6
(5)
Microsoft
· EAN 885370951974
Konsola Microsoft Xbox 360 500 GB czarny
476,99 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Kolor
- czarny
- Model
- X360
- Złącza
- HDMI, USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,90 kg
Konsola Microsoft Xbox 360 Slim 500 GB czarny
Mamy dla Państwa konsolę firmy Microsoft Model Xbox 360 slim z dyskiem 500 GB :)
Konsola w świetnym stanie wizualnym (jak na swoje lata) oraz technicznym. Działa bez problemu, czyta płyty - nawet te mocniej zarysowane.
W zestawie dodatkowo zasilacz oraz również oryginalny i w bardzo dobrej kondycji.
Czeka Cię zabawa jak nigdy wcześniej. Nowa, elegancka obudowa, wbudowany moduł WiFi i bezszmerowa praca — nowa konsola Xbox 360 to najlepszy wybór do gier i rozrywki. Najnowsza wersja konsoli Xbox 360 to idealny sposób na to, by zapomnieć o modernizacji sprzętu, zwalniających i wieszających się grach oraz frustracji, często pojawiającej się podczas grania na PC.
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Kolor | czarny |
| Model | X360 |
| Złącza | HDMI, USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,90 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Xbox 360 |
| Dołączone gry | 1538 |
| Wysokość produktu | 30,00 cm |
| Szerokość produktu | 40,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 15,00 cm |
| Załączone wyposażenie | KABEL HDMI |
| Dysk / wbudowana pamięć | 500 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,500 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ