Konsola Microsoft Xbox 360 250 GB czarny
- Kolor
- czarny
- Model
- Xbox 360
- Złącza
- HDMI, RJ-45 (LAN)
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,90 kg
Microsoft Xbox 360 500GB + Forza Horizon 2. Platforma: Xbox 360, Kolor produktu: Czarny, Pojemność pamięci wewnętrznej: 512 MB. Nośniki: HDD, Pojemność pamięci wewnętrznej: 500 GB, Napędy optyczne: DVD. Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN: 10,100 Mbit/s, Standardy Wi- Fi: 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n). Gry dołączone: Forza Horizon 2
Na konsoli Xbox 360 każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, jaki styl gry preferujesz, w naszym bogatym zbiorze gier zawsze znajdziesz coś dla siebie. Graj w największe hity, takie jak Halo, FIFA czy Call of Duty. Razem ze znajomymi graj przez Internet w trybie dla wielu graczy. A dzięki sensorowi Kinect możesz kontrolować grę za pomocą ruchów całego ciała. Znajdziesz się w samym centrum rozrywki.
| Kolor | czarny |
| Model | Xbox 360 |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN) |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,90 kg |
| Gry w zestawie | nie |
| Wersja konsoli | Xbox 360 |
| Dołączone gry | Forza Horizon 2 |
| Wysokość produktu | 27,00 cm |
| Szerokość produktu | 7,50 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Głębokość produktu | 26,40 cm |
| Załączone wyposażenie | 1x kontroler |
| Dysk / wbudowana pamięć | 250 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | CD-ROM, DVD-ROM |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 5,000 kg |