Luneta obserwacyjna Bushnell Elite Tactical LMSS2 8-40x60 TREMOR4
- Marka
- Bushnell
- Model
- Elite Tactical LMSS2 8-40x60 TREMOR4
- Rodzaj
- Luneta prosta
- Waga produktu
- 1048,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BaK-4
- Średnica obiektywu
- 60,00 mm
Luneta obserwacyjna Bushnell Elite Tactical LMSS2 8-40x60 TREMOR4 (ET884060T)
Luneta obserwacyjna o zmiennym powiększeniu 8-40x i średnicy obiektywu 60 mm. Takie parametry układu optycznego gwarantują jasny i klarowny obraz, nawet przy maksymalnym powiększeniu. Luneta została wyposażona w siatkę celowniczą Horus TREMOR4 z dokładnie zaznaczoną skalą umożliwiającą umiejscowienie obiektu do 0,2 miliradiana. Szybką zmianę powiększenia zapewnia dźwignia regulująca.
Wysoka transmisja światła układu oraz ostrość obserwowanego obiektu jest możliwa dzięki zastosowaniu systemu optycznego HDOS (High Definition Optical System) składającego się z soczewek ze szkła ED (Extra-Low Dispresion), pryzmatów BaK-4 oraz systemu powłok antyrefleksyjnych FMC (Fully Multi Coated).
Technologia EXO Barrier zapewnia klarowność obrazu w każdych warunkach. Lunetę cechuje klasa wodoodporności IPX7 (odporność na zanurzenie w wodzie na głębokość do 1 metra na maksymalnie 30 minut). Obudowę wykonano z wysokiej jakości aluminium i twardej gumy.
Urządzenie można zainstalować na trójnogu (nie załączono w zestawie) za pomocą gwintu 1/4". Na grzbiecie lunety umieszczono szynę w standardzie Picatinny / Weaver umożliwiającą montaż dodatkowych akcesoriów.
W zestawie znajdują się:
- luneta obserwacyjna,
- klucz imbusowy,
- zaślepki na obiektyw i okular,
- ściereczkę do czyszczenia optyki SPUDZ.
Dane techniczne
- Powiększenie: 8-40x
- Średnica obiektywu: 60 mm
- Pole widzenia (m/100m): 83 - 17 m
- Źrenica wyjściowa: 5 - 1,5 mm
- Minimalny focus: 9,14 m
- Szkło optyczne: BaK-4
- Powłoki: Fully Multi-Coated
- Długość: 332 mm
- Waga: 1048 g
Producent: Bushnell, USA
| Marka | Bushnell |
| Model | Elite Tactical LMSS2 8-40x60 TREMOR4 |
| Rodzaj | Luneta prosta |
| Waga produktu | 1048,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BaK-4 |
| Średnica obiektywu | 60,00 mm |
| Długość całkowita | 33,20 cm |
| Konstrukcja pryzmatów | dachopryzmatyczna |
| Maksymalne powiększenie | 40,00 x |
| Minimalna odległość obserwacji | 9,14 m |