4,9
(15)
Celestron
· EAN 050234522540
Luneta obserwacyjna Celestron Ultima 80 60 x 80 mm
1 299,99 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- Celestron
- Model
- Ultima 80
- Rodzaj
- Luneta prosta
- Waga produktu
- 1616,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BaK-4
- Średnica obiektywu
- 80,00 mm
Luneta CELESTRON Ultima 80mm 821522/ 52250
- Minimalna odległość ogniskowa [m]: Brak danych
- Powiększenie: x20 - 60
- Długość [mm]: 500
- Średnica [mm]: 80
- Kolor: Czarno-zielony
- Indeks: 419873
Luneta CELESTRON Ultima 80
Ultima 80 mm oferuje zwiększoną szczelinę od 65 mm, oferując 50% jaśniejsze obrazy. Refraktor 80 mm ma znakomitą wielowarstwową optykę, która jest przenośna i trwała konstrukcja refraktora i jest standardowo wyposażona w okular o powiększeniu 20-60x. Ta seria została zaprojektowana z myślą o dobrych wynikach w różnych sytuacjach. Będziesz mógł obserwować naturę i dalekie odległości, a ponieważ jest całkowicie wodoodporny, możesz czuć się komfortowo, używając go w ekstremalnych warunkach pogodowych. Ostatni spotters są świetnym towarzyszem dla każdego miłośnika przyrody lub outdooru. W komplecie miękki futerał.
- Jasność względna [mm]: 16
- Minimalna odległość ogniskowa [m]: Brak danych
- Pole widzenia [m]: 35
- Powiększenie: x20 - 60
- Źrenica wyjściowa [mm]: 4 - 1.3
- Długość [mm]: 500
- Średnica [mm]: 80
- Waga [g]: 1600
- Kolor: Czarno-zielony
- Wyposażenie: Pokrowiec
- Załączona dokumentacja: Instrukcja obsługi Karta gwarancyjna
- Przeznaczenie: Do obserwacji
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | Celestron |
| Model | Ultima 80 |
| Rodzaj | Luneta prosta |
| Waga produktu | 1616,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BaK-4 |
| Średnica obiektywu | 80,00 mm |
| Informacje dodatkowe | luneta wodoszczelna, okular w zestawie |
| Długość całkowita | 50,00 cm |
| Maksymalne powiększenie | 60,00 x |
| Załączone wyposażenie | okular,pokrowiec,ściereczka,zakrywka na obiektyw |
| Minimalna odległość obserwacji | 8,23 m |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ