Luneta obserwacyjna Celestron Regal M2 65ED 48 x 65 mm
- Marka
- Celestron
- Model
- Regal M2 65ED
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 1330,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BaK-4
- Średnica obiektywu
- 65,00 mm
Luneta obserwacyjna Regal M2 65ED
Luneta Celestron Regal M2 jest drugą generacją flagowych lunet obserwacyjnych Celestrona. Zarówno w dzień jak i w nocy, Rgal M2 jest zoptymalizowana do osiągania maksymalnie ostrych obrazów. Jest stworzona do podglądania ptaków, obserwacji natury, obserwacji krajobrazowych na dalekich dystansach oraz do prostych obserwacji astronomicznych
Lunety serii Regal M2 posiadają obiektywy ze szkła niskodyspersyjnego (ED), umieszczone w szczelnych korpusach wykonanych z magnezu, których ciężar został zmniejszony o więcej niż 14% względem Regali z poprzedniej wersji. Dodatkowo, nowością jest podwójny mechanizm ustawiania ostrości z pokrętłem zgrubnym i mikrofocuserem umieszczonymi współosiowo, aby dwukrotnie przyspieszyć ostawianie ostrości na wybrany cel.
Regal M2 jest wodoodporny i wypełniony azotem, więc nie paruje od środka. Od poprzedniej wersji odróżnia go zielony, przyrodniczy kolor, a w zestawie zawiera pokrowiec
- Symbol u dostawcy: 52304
- Minimalne powiększenie: 16 x
- Maksymalne powiększenie: 48 x
- Średnica obiektywu: 65 mm
- Źrenica wyjściowa: 4-1.3 mm
- Odległość od oka: 20 mm
- Kątowe pole widzenia: 2.5-1.3
- Sprawność zmierzchowa: 55.9
- Wodoszczelność: Tak
- Powłoki: XLT
- Liniowe pole widzenia na 1000 m: 43-23 m
- Wyposażenie: okular, zakrywki na okular i obiektyw, T-adapter, adapter statywowy ", pokrowiec na noktowizor
- Waga w kg: 1.327 kg
adapter statywowy ", okular, pokrowiec na noktowizor, T-adapter, zakrywki na okular i obiektyw
| Marka | Celestron |
| Model | Regal M2 65ED |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 1330,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BaK-4 |
| Średnica obiektywu | 65,00 mm |
| Informacje dodatkowe | luneta wodoszczelna, okular w zestawie, pokrowiec typu stay-on, szkła ED |
| Maksymalne powiększenie | 48,00 x |
| Załączone wyposażenie | pokrowiec na noktowizor |
| Minimalna odległość obserwacji | 5,00 m |