4,9
(15)
Celestron
· EAN 050234523325
Luneta obserwacyjna Celestron Trailseeker 80
1 639,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- Celestron
- Model
- TrailSeeker 80-45 Degree
- Waga produktu
- 1550,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BaK-4
- Średnica obiektywu
- 80,00 mm
- Informacje dodatkowe
- luneta wodoszczelna
Luneta obserwacyjna Celestron Trailseeker 80
- Obiektyw o średnicy 80 mm
- Wysoka transmisja światła
- Luneta wypełniona suchym azotem
- Odporna na trudne warunki atmosferyczne
- Maksymalne powiększenie na poziomie 60x
- Możliwość zamocowania do statywu
- W zestawie z lunetą pokrowiec ułatwiający przenoszenie oraz ściereczka do czyszczenia
Galeria
Specyfikacja techniczna:
- Marka: Sky Watcher
- Kolor: Czarny
- Liniowe pole widzenia na 1000m: 35
- Ogniskowa [mm]: 480
- Powiększenie: 60
- Powłoki przeciwodbiciowe: XLT
- Waga [g]: 1550
- Średnica obiektywu [mm]: 80
- Kod produktu: Luneta obserwacyjna Celestron Trailseeker 80 [*(001052310)*]
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | Celestron |
| Model | TrailSeeker 80-45 Degree |
| Waga produktu | 1550,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BaK-4 |
| Średnica obiektywu | 80,00 mm |
| Informacje dodatkowe | luneta wodoszczelna |
| Długość całkowita | 50,50 cm |
| Maksymalne powiększenie | 60,00 x |
| Minimalna odległość obserwacji | 7,50 m |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ