Konsola Microsoft Xbox 360 E 250 GB czarny
- Kolor
- czarny
- Model
- 360T
- Złącza
- HDMI, RJ-45 (LAN), USB
- Producent
- Microsoft
- Komunikacja
- Bluetooth, Wi-Fi
- Waga produktu
- 2,70 kg
W ZESTAWIE BARDZO DUŻO GIER KINECT, SPORTOWYCH, DOBRANY TAK ABY KAŻDY ZNALAZŁ COŚ DLA SIEBIE
NAJWAŻNIEJSZE CECHY ZESTAWU:
-KONSOLA NIE JEST PRZERABIANA!!! MOŻNA ŚCIĄGAĆ GRY I GRAĆ W SIECI, MOJE KONSOLE NIE SĄ BLOKOWANE W SIECI
-OSTATNI WYPUST KONSOLI Z KINECTEM BEZ PRZERÓBEK
-NIE POSIADA BLOKAD REGIONALNYCH ( CO JEST ISTOTNE W XBOX360)
WSZYSTKIE WYMIENIONE GRY TO PUDEŁKOWE, PLUS CYFROWE, NIE TRZEBA INTERNETU, ANI PŁATNEGO KONTA, SĄ PRZYPISANE DO KONSOLI!!!, GRY NIE MAJĄ OKRESU PRÓBNEGO PO KTÓRYM PRZESTANĄ DZIAŁAĆ
PEŁNE WERSJE I WERSJE DEMO ( WERSJE CYFROWE NA DYSKU)
).
-KONSOLĘ XBOX360 SLIM E
-DYSK 250 GB
-2 ORYGINALNE PADY MICROSOFT, BEZPRZEWODOWE
-SENSOR RUCHU KINECT
- OKABLOWANIE
-KABEL HDMI
-ŁADOWARKA PLUS ZESTAW AKUMULATORKÓW DO PADÓW
-PUDEŁKO ZASTEPCZE
- KINECT SPORTS ( ZESTAW KILKUNASTU GIER, I KONKURENCJI SPORTOWYCH NA KINECT)
- KINECT SPORTS 2 ( KOLEJNA CZĘŚĆ GIER NA KINECT)
- KINECT ADVENTURES ( KILKANAŚCIE GIER NA KINECT, PRZYGODOWE)
- KINECT DISNEYLAND ( PAKIET GIER DINSEYA NA KINECT)
- KINECT HIP HOP ( PIOSENKI DO TAŃCZENIA NA KINECT)
- SPORTS ALIVE XTREME ( PAKIET GIER SPORTOWYCH)
- MOVIES ( TWORZYMY FILMY ZE SWOICH ZDJĘĆ)
- FORZA HORIZON ( MOŻNAGRAĆ PADAMI, LUB KINECT, SAMOCHODY DOSTĘPNE TYLKO NA PLATFORMĘ XBOX360)
- LARRY ( GRA PRZYGODOWA)
- NEED FOR SPEED CARBON ( SAMOVCHODY)
- KNECT TOM CLANCYS ( PRZYGODOWA)
- ASSASINS ( PRZYGODOWA, ZRĘCZNOŚCIOWA)
- BATTLEFIELD
- CALL OF DUTY MODERN WARFARE)
- FIFA ( PIŁKA NOŻNA)
- DIABLO ( PLATFORMÓWKA PRZYGODOWA)
- CRACKDOWN ( BOKS)
- DISNEY UNIVERSE KINECT
- SCREAMRIDE
- KINECT ANIMALS
- LEGO HOBBIT
- KINECT DISNEY ADVENTURES
- DOLLAR DASH
- FIFA WORLD CUP
- FRUIT NI NJA KINECT
- G.R.A.W
- GOAT SIMULATOR
- KINECT HARRY POTTER
- LEGO BATMAN
- LEGO MARVEL
- LEGO PIRACI Z KARAIBÓW
- LEGO STAR WARS
- MOTIONSPORTS ADRENALINENEED FOR SPEED SHIFT
- NINJA GARDEN
- NEED FOR SPEED SHIFT
- KINECT RABBITS
- RAYMAN ORIGINS
- RAYMAN LEGENDS
- SONIC SEGA
- SONIC THE FIGHTERS
- TONY HAWKS PRO
- YOUR SHAPE FITNESS KINECT
- KINECT ZUMBA FITNES
- ŁACZNIE PONAD 70 GIER O RÓŻNEJ TEMATYCE Z NASTAWIENIEM NA GRY DLA NAJMŁODSZYCH
KONSOLA NA BŁYSZCZĄCEJ CZĘŚCI POSIADA HOLOGRAMY I RYSKI
KONSOLE NIE SĄ NAPRAWIANE, POSIADAJĄ ORYGINALNE PLOMBY MICROSOFT Z TYŁU KONSOLI, W RAZIE USTERKI KONSOLE WYMIENIAM NA NOWĄ, NIE NAPRAWIAM!!!
| Kolor | czarny |
| Model | 360T |
| Złącza | HDMI, RJ-45 (LAN), USB |
| Producent | Microsoft |
| Komunikacja | Bluetooth, Wi-Fi |
| Waga produktu | 2,70 kg |
| Gry w zestawie | tak |
| Wersja konsoli | Xbox 360 E |
| Dołączone gry | Minecraft, GTA V, LA Noire, Legend |
| Wysokość produktu | 21,00 cm |
| Szerokość produktu | 23,00 cm |
| Głębokość produktu | 19,00 cm |
| Załączone wyposażenie | dysk xbox 360 250gb, Konsola xbox 360 slim e czarna |
| Dysk / wbudowana pamięć | 250 GB |
| Liczba kontrolerów w zestawie | 1 |
| Rodzaje odtwarzanych nośników | Blu-ray, CD-ROM, DVD-ROM |