Luneta Bresser TRAVEL 20-60x60
- Marka
- Bresser
- Model
- TRAVEL 20-60X60
- Waga produktu
- 687,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BK-7
- Średnica obiektywu
- 60,00 mm
- Informacje dodatkowe
- okular w zestawie
Luneta - Bresser - TRAVEL 20-60x60
Luneta Bresser TRAVEL oferuje zmienne powiększenie w zakresie 20x-60 przy 60 mm średnicy obiektywu. Wyposażona została w kątowo ustawiony okular o zmiennej ogniskowej.
Porropryzmatyczny układ optyczny z optyką ze szkła BK7 i soczewkami powleczonymi warstwami typu FC oraz powłokami antyrefleksyjnymi zapewnia ostre jasne i pełne kontrastu obrazy.
To doskonały instrument dla entuzjastów natury oraz dla wszystkich, którzy wymagają jasnych, pełnych szczegółów, kontrastowych obrazów.
Z powodzeniem oddają obrazy pejzaży, zwierząt, ludzi, punktów orientacyjnych a także niezbyt odległych obiektów na niebie.
Na wyposażeniu znajduje się statyw stolikowy oraz pokrowiec od transportu i przechowywania.
Luneta Bresser - TRAVEL - podstawowe cechy
Warstwy FC i pryzmaty BK7 - precyzyjnie wykonane soczewki pokryte warstwami antyodbiciowymi typu FC oraz pryzmaty ze szkła BK7. Pozwalają uzyskiwać dobrej jakości obrazy.
Pokrętło ustawiania ostrości - wygodne w użytkowaniu i ergonomicznie usytuowane pokrętło ustawienia ostrości zapewniające, że ustawianie ostrości jest proste i precyzyjne.
Obrotowy system mocowania lunety do statywu - dzięki niemu luneta może być dowolnie ustawiana w celu zapewnienia komfortu obserwacji.
Zmiennoogniskowy okular - dzięki zmiennej ogniskowej okularu można dobrać odpowiednie do potrzeb powiększenia. Okular wyposażony w muszlę oczną twist-up.
Odporna konstrukcja - wszystkie lunety Travel mają korpus wykonany ze stopu charakteryzującego się znaczną odpornością i niewielkim ciężarem. Gwarantuje to, że lunety są lekkie, przenośne a jednocześnie trwałe i odporne na różne zdarzenia.
Pokrycie korpusu zbrojoną gumą - pancerz ze zbrojonej gumy chroni lunetę przed uderzeniami i możliwymi uszkodzeniami w czasie użytkowania
Osłona przeciwsłoneczna - eliminuje blask promieni słonecznych
- Ustawienie okularu w stosunku do osi optycznej: kątowe (45 stopni)
- Średnica soczewki [mm]: 60
- Powiększenie: 20x-60x
- Pole widzenia z 1000m [m]: 32
- Kolor soczewek: niebieski
- Minimalna odległość [m]: 5
- Warstwy antyodbiciowe: FC
- Pryzmaty: BK7
- Kolor korpusu: czarny
- Wymiary [mm]: 375x70x130
- Waga [kg]: 0,687
- Wyposażenie lunety: statyw stolikowy|torba transportowa
| Marka | Bresser |
| Model | TRAVEL 20-60X60 |
| Waga produktu | 687,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BK-7 |
| Średnica obiektywu | 60,00 mm |
| Informacje dodatkowe | okular w zestawie |
| Długość całkowita | 35,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE, WEEE |
| Konstrukcja pryzmatów | porropryzmatyczna |
| Maksymalne powiększenie | 60,00 x |
| Załączone wyposażenie | fabryczna torba na lunetę |
| Minimalna odległość obserwacji | 5,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,200 kg |