4,9
(15)
Bresser
· EAN 4007922194400
Luneta - Bresser - JUNIOR 20-60x60
299,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- Bresser
- Model
- Junior Spotty
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 1,70 g
- Szkło w pryzmatach
- BK-7
- Średnica obiektywu
- 60,00 mm
Luneta Bresser Junior Spotty 20–60x60
Powiększenie: 20–60x. Średnica soczewki obiektywowej: 60 mm
Rozpocznij swoją wycieczkę odkrywczą! Luneta Bresser Junior Spotty 20–60x60 ma 60-krotne powiększenie, dzięki czemu możesz obserwować i odkrywać otaczającą Cię przyrodę. Dla lepszej stabilności możesz użyć statywu.
Cechy:
- Płynnie działające koło ostrości
- Obrotowy zakres 360 °
- Wysuwany odrośnik
- Zintegrowana osłona przeciwpyłowa
Zestaw zawiera:
- Luneta
- Statyw stołowy
- Miękka torba
- Pasek do noszenia
- Podręcznik
Dane techniczne:
- Zastosowanie: do polowań i uprawiania sportu, dla turystów
- Statyw w komplecie: tak
- Ze zmiennym powiększeniem: tak
- Typ: pryzmat Porro
- Materiał układu optycznego: BK-7
- Powłoka układu optycznego: pełna powłoka (niebieska)
- Średnica soczewki obiektywowej (apertura), mm: 60
- Powiększenie, x: 20–60
- Pole widzenia, °: 1,7
- Makro, m: 12 na 20x
- Pole widzenia przy 1000 m: 29 na 20x
- Korpus: tworzywo sztuczne
- Dodatkowo: powlekany gumą korpus
- Futerał/sakwa w komplecie: tak
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | Bresser |
| Model | Junior Spotty |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 1,70 g |
| Szkło w pryzmatach | BK-7 |
| Średnica obiektywu | 60,00 mm |
| Informacje dodatkowe | pokrowiec typu stay-on |
| Długość całkowita | 35,50 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Konstrukcja pryzmatów | porropryzmatyczna |
| Maksymalne powiększenie | 60,00 x |
| Załączone wyposażenie | Miękka torba, Pasek do noszenia, Statyw stołowy |
| Minimalna odległość obserwacji | 15,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,500 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ