4,9
(15)
Auriol
· EAN 4335814075590
Auriol Luneta 20-60 60 x 60 do zdjęć i filmów obserwacji smartfona BK-7
179,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- Auriol
- Model
- Luneta
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 1000,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BK-7
- Średnica obiektywu
- 60,00 mm
=====================
Auriol Luneta 20-60 60 x 60 do zdjęć i filmów
Z uchwytem na telefon komórkowy na okularze - służącym jako monitor na żywo, do robienia zdjęć lub nagrywania filmów.
- Obudowa z gumowym uchwytem
- Elastyczna muszla oczna - przeznaczona także dla osób noszących okulary
- Ze zdejmowaną osłoną przeciwsłoneczną obiektywu
- Pokrętło do precyzyjnego ogniskowania
Parametry:
- Gwint statywu: 1/4" (6,35 mm)
- Powiększenie: bezstopniowe 20 do 60-krotnego
- Pole widzenia: 29 m szerokości przy 1000m oddalenia (przy 20-krotnym powiększeniu)
- Obiektyw: 60 mm
Zawartość:
Statyw z uchwytem, osłona, torba do przenoszenia i szmatką do czyszczenia
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | Auriol |
| Model | Luneta |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 1000,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BK-7 |
| Średnica obiektywu | 60,00 mm |
| Długość całkowita | 35,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Maksymalne powiększenie | 60,00 x |
| Minimalna odległość obserwacji | 12,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,000 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ