4,9
(15)
Levenhuk
· EAN 4620137487305
Luneta obserwacyjna Levenhuk Nitro ED 8x42 8,5 x 42 mm
614,20 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- Levenhuk
- Model
- Levenhuk Nitro ED 8x42
- Waga produktu
- 1,13 g
- Szkło w pryzmatach
- BaK-4
- Średnica obiektywu
- 42,00 mm
- Informacje dodatkowe
- luneta wodoszczelna, okular w zestawie, szkła ED
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | Levenhuk |
| Model | Levenhuk Nitro ED 8x42 |
| Waga produktu | 1,13 g |
| Szkło w pryzmatach | BaK-4 |
| Średnica obiektywu | 42,00 mm |
| Informacje dodatkowe | luneta wodoszczelna, okular w zestawie, szkła ED |
| Certyfikaty zgodności | CE, WEEE |
| Konstrukcja pryzmatów | dachopryzmatyczna |
| Maksymalne powiększenie | 8,50 x |
| Minimalna odległość obserwacji | 3,50 m |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ