Levenhuk Blaze Pro 60 luneta kątowa
- Marka
- Levenhuk
- Model
- Blaze 60 PRO
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 2380,00 g
- Średnica obiektywu
- 60,00 mm
- Informacje dodatkowe
- luneta wodoszczelna, okular w zestawie, pokrowiec typu stay-...
Luneta Levenhuk Blaze PRO 60
Luneta Levenhuk Blaze PRO 60 to kompaktowe narzędzie optyczne z soczewkami obiektywowymi. Luneta nadaje się do wykorzystania podczas wędrówek, obserwacji ptaków, podglądania zwierząt w ich naturalnym środowisku, a także podczas polowań, łowienia ryb i żeglowania. Nie jest zależna od warunków pogodowych i może być używana w pobliżu wody czy w mroźny dzień.
Układ optyczny lunety zapewnia ostry obraz o dużym kontraście w każdych warunkach oświetlenia. Dzięki temu możesz prowadzić obserwacje zarówno przy dobrej, jak i zachmurzonej pogodzie, a także np. o świcie. Elementy optyczne okryte wielowarstwową powłoką są wykonane ze szkła BK-7. Luneta ma możliwości płynnej zmiany powiększenia w zakresie od 20x do 60x. Zdejmowany okular ułatwia obserwację ptaków czy koron drzew.
Luneta Levenhuk Blaze PRO 60 to narzędzie optyczne sprawdzające się w każdych warunkach pogodowych. Hermetyczna konstrukcja chroni układ optyczny przed wodą. Azotowe wypełnienie zapobiega osadzaniu się pary wodnej na soczewkach. Zalecamy zamontowanie lunety na statywie lub stabilnym podłożu – dzięki temu przeprowadzanie obserwacji w dużym powiększeniu może nie być wygodne. Możesz zamontować lunetę na każdym statywie z gwintem 1/4". Zestaw obejmuje niewielki statyw stołowy niezbędny do prowadzenia obserwacji przy dużym powiększeniu. Dzięki temu zmniejszone zostaje zjawisko drżenia obrazu.
Zastosowanie: dla turystów, do obserwacji stacjonarnych, dla myśliwych
Właściwości:
- Luneta o potężnej aperturze
- Dobry wybór do prowadzenia obserwacji
- Wodoszczelna, odporna na nagłe zmiany temperatur
- Wypełniona azotem obudowa odporna na każde warunki atmosferyczne
- Płynne zmienne powiększenie
- Układ optyczny z pełną powłoką oraz pryzmaty ze szkła
- Zgrubna i precyzyjna regulacja ostrości
- Ukośny okular
- Możliwość zamontowania na statywie
Zawartość zestawu:
- Luneta
- Metalowy statyw stołowy
- Ściereczka do czyszczenia
- Futerał do transportowania i przechowywania
- Osłony okularów i soczewek obiektywowych
- Pasek
- Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
| Marka | Levenhuk |
| Model | Blaze 60 PRO |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 2380,00 g |
| Średnica obiektywu | 60,00 mm |
| Informacje dodatkowe | luneta wodoszczelna, okular w zestawie, pokrowiec typu stay-on |
| Maksymalne powiększenie | 60,00 x |
| Minimalna odległość obserwacji | 5,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,000 kg |