Luneta Kowa TSN-501 20-40x50 kątowa
- Marka
- Kowa
- Model
- TSN-501
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 400,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BaK-4
- Średnica obiektywu
- 50,00 mm
Poręczna luneta dla miłośnika przyrody Kowa TSN-501 20-40×
Luneta Kowa TSN-501 (będąca częścią budżetowych lunet obserwacyjnych z serii 500) to ultra kompaktowy sprzęt optyczny o znakomitych parametrach technicznych. Luneta jest na tyle mała i lekka, że może stanowić nieodłączny element pieszych wędrówek, górskiego trekkingu czy wypraw krajoznawczych.
Sprosta najbardziej wygórowanym oczekiwaniom
Wygodne w użyciu pokrętło ostrości i płynny zoom optyczny 20-40× ułatwiają prowadzenie obserwacji. Zastosowane technologie optyczne w postaci powłok KR Coating-FMC i szkieł BaK-4 gwarantują użyteczność w każdych warunkach. TSN-501 jest całkowicie wodoodporna i wypełniona azotem, przygotowana do użytku w każdych warunkach pogodowych.
Luneta dla każdego miłośnika przyrody
Japoński producent Kowa zaprojektował serię lunet TSN-501 z myślą o wszystkich sympatykach przyrody, którzy nie chcą początkowo przeznaczać dużej sumy pieniędzy na sprzęt obserwacyjny. Niewygórowana cena nie zrujnuje ich domowego budżetu. Tym samym luneta TSN-501 może być używana przez dzieci i starszych, nie ma tu żadnych ograniczeń. Nieważne, czy obserwujesz przez okno w domu, w parku czy ogrodzie. Ta niewielka luneta sprawi, że Twoje obserwacje staną się czystą przyjemnością, a świat przyrody, który do tej pory był obok, doświadczysz w zupełnie innym wymiarze.
Specyfikacja techniczna:
- Obiektyw: 50 mm
- Powiększenie optyczne: 20-40×
- Sprawność zmierzchowa: 45
- Obudowa: korpus z poliwęglanu
- Inne: powłoka optyczna KR Coating, FMC, osłona okularu Twist-Up, szkła BaK-4, wodoodporność
- Wymiary: 239×125×72 mm
- Waga: 400g
Zestaw zawiera:
- Luneta obserwacyjna Kowa TSN-501 20-40×
- Instrukcja obsługi w języku polskim
- Karta gwarancyjna
| Marka | Kowa |
| Model | TSN-501 |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 400,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BaK-4 |
| Średnica obiektywu | 50,00 mm |
| Informacje dodatkowe | okular w zestawie |
| Długość całkowita | 23,90 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Konstrukcja pryzmatów | dachopryzmatyczna |
| Maksymalne powiększenie | 40,00 x |
| Załączone wyposażenie | Instrukcja obsługi PL, Karta gwarancyjna, Oryginalne opakowanie |
| Minimalna odległość obserwacji | 2,50 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,000 kg |