4,9
(15)
Delta Optical
· EAN 5901691619098
Luneta obserwacyjna Delta Optical Titanium 70ED
2 869,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- Delta Optical
- Model
- Titanium 70ED
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 1380,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BaK-4
- Średnica obiektywu
- 70,00 mm
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | Delta Optical |
| Model | Titanium 70ED |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 1380,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BaK-4 |
| Średnica obiektywu | 70,00 mm |
| Informacje dodatkowe | luneta wodoszczelna, okular w zestawie, pokrowiec typu stay-on, szkła ED |
| Długość całkowita | 30,80 cm |
| Maksymalne powiększenie | 48,00 x |
| Załączone wyposażenie | Pokrowiec, zakrywki, okular, materiał czyszczący |
| Minimalna odległość obserwacji | 4,00 m |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ