Luneta obserwacyjna Delta Optical Titanium 65ED II 45 x 65 mm
- Marka
- Delta Optical
- Model
- Titanium 65ED II
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 1350,00 g
- Średnica obiektywu
- 65,00 mm
- Informacje dodatkowe
- szkła ED
Luneta obserwacyjna Delta Optical Titanium 65ED II
- Regulowane powiększenie w zakresie 15x - 45x
- Obiektyw o średnicy 65 mm
- Azotowe wypełnienie zapobiega osadzaniu się pary wodnej
- Szkła typu ED z powłokami soczewek MC
- Funkcjonalne akcesoria w zestawie
Cechy i funkcje
Luneta obserwacyjna Delta Optical Titanium 65ED II
Prosta w swojej konstrukcji luneta obserwacyjna, która znakomicie sprawdzi się przy obserwacji otaczającej przyrody, krajobrazów czy też zwierząt. Urządzenie od tradycyjnych modeli różni zastąpienie tradycyjnego pokrętła ustawienia ostrości pierścieniem, który jest mniej narażony na uszkodzenia w porównaniu do pokrętła. Lunetę wyposażono w 65 mm obiektyw ze szkła ED, a także szerokokątny okular, który posiada zmienną ogniskową. Pozwala to na sprawną regulację powiększenia w zakresie od 15x do aż 45x. Wytrzymałą obudowę wykonano z metalu. Jest ona wodoszczelna, a ponadto jej wnętrze wypełniono azotem, co zapobiega osadzaniu się pary wodnej od środka. Ponadto obudowę wzbogacono o stopkę statywową z gwintem fotograficznym 1/4", co pozwala na jej montaż na statywie fotograficznym.
Akcesoria dodatkowe wraz z lunetą obserwacyjną
W zestawie z lunetą obserwacyjną Delta Optical Titanium 65 ED II otrzymujesz dodatkowo zestaw niezbędnych akcesoriów, ułatwiających transport, jak i przechowywanie lunety. W ich skład wchodzą takie elementy jak: zakrywki na okular i obiektyw, pokrowiec, okular oraz solidna walizka. Dzięki nim możesz zabrać swój nowy nabytek gdzie tylko zapragniesz i cieszyć się obserwowaniem otaczającej Cię przyrody.
Galeria
Specyfikacja techniczna:
- Marka: Delta Optical
- Producent: Delta Optical
- Długość [mm]: 100
- Dodatkowe informacje: Wodoszczelność, Szkło ED, Mocowanie: 3/8", M74 x 0.75, 1/4", Wypełnienie azotem
- Dołączone akcesoria: Okular, Pokrowiec, Walizka, Zakrywki na okular i obiektyw
- Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne
- Powiększenie: x45
- Kod produktu: Luneta obserwacyjna Delta Optical Titanium 65ED II, DO-1910 [*(001016884)*]
| Marka | Delta Optical |
| Model | Titanium 65ED II |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 1350,00 g |
| Średnica obiektywu | 65,00 mm |
| Informacje dodatkowe | szkła ED |
| Długość całkowita | 10,00 cm |
| Konstrukcja pryzmatów | dachopryzmatyczna |
| Maksymalne powiększenie | 45,00 x |
| Załączone wyposażenie | okular, pokrowiec, walizka, zakrywki na okular i obiektyw |
| Minimalna odległość obserwacji | 4,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,000 kg |