Luneta obserwacyjna BSH Adventure LR080 25 x 28 mm
- Marka
- BSH ADVENTURE
- Model
- LR080
- Rodzaj
- Luneta prosta
- Waga produktu
- 215,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BK-7
- Średnica obiektywu
- 28,00 mm
VINTAGE LUNETA OBSERWACYJNA 25x30 MORSKA LR-080
Stylowa luneta wyglądem nawiązująca do czasów morskiej żeglugi i odkrywania nowych krain.
Najbardziej pożądany i najlepszy element pirackiego stroju.
Została precyzyjnie zaprojektowana tak, by jak najlepiej odwzorować ducha czasu.
Zapewnia doskonałą ostrość widzenia i aż 25 krotne powiększenie.
Posiada korpus przypominający mosiądz, a główna tuba została pokryta skórą ekologiczną.
Choć wygląda jak gadżet kolekcjonerski jest to w pełni funkcjonalne narzędzie optyczne.
Sprawdzi się idealnie podczas wycieczek, polowań, żeglugi, obserwacji ptaków, czy do użytku domowego.
Złożona luneta jest stosunkowo lekka i nie zajmuje wiele miejsca, dzięki czemu łatwo ją schować i zabrać wszędzie ze sobą.
W zestawie znajduje się etui ze skóry ekologicznej z paskiem na rękę.
Pokrowiec można też przymocować do paska spodni.
Luneta może być niezwykle ciekawym i oryginalnym prezentem.
DANE TECHNICZNE:
- Model: LR-080
- Długość przy rozłożeniu [cm]: 33,5
- Długość po złożeniu [cm]: 13,5
- Powiększenie: 25x
- Średnica obiektywu wewnętrzna [mm]: 28
- Średnica obiektywu zewnętrzna [mm]: 34
- Pole widzenia liniowe: 82m/914m
- Szkło optyczne: BK-7
- Powłoki antyrefleksyjne: szerokopasmowa powłoka FMC
- Kolor: Złoty
- Waga [g]: 215
W zestawie:
- luneta LR-080
- skórzane etui
- ściereczka do czyszczenia
- instrukcja obsługi
| Marka | BSH ADVENTURE |
| Model | LR080 |
| Rodzaj | Luneta prosta |
| Waga produktu | 215,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BK-7 |
| Średnica obiektywu | 28,00 mm |
| Długość całkowita | 33,50 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Konstrukcja pryzmatów | porropryzmatyczna |
| Maksymalne powiększenie | 25,00 x |
| Załączone wyposażenie | Chusteczka do czyszczenia, Etui |
| Minimalna odległość obserwacji | 1,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,290 kg |