Luneta obserwacyjna Levenhuk Blaze BASE 100 75 x 100 mm
- Marka
- Levenhuk
- Model
- Blaze BASE 100
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 150,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BK-7
- Średnica obiektywu
- 100,00 mm
Luneta obserwacyjna Levenhuk Blaze BASE 100
Luneta Levenhuk Blaze BASE 100 ma soczewkę obiektywową o średnicy 100 mm oraz powiększenie w zakresie 25-75 razy. Duża apertura przyrządu optycznego przekazuje wyraźny obraz nawet o świcie lub po zmierzchu. Szeroki zakres powiększenia umożliwia szczegółowe obserwowanie oddalonych obiektów. Ta luneta jest doskonała do badania zwierząt i ptaków, krajobrazów naturalnych oraz miejskich, a także oglądania wydarzeń sportowych na stadionie.
W układzie optycznym lunety zastosowano elementy optyczne z powłoką wielowarstwową wykonane ze szkła BK-7. Luneta przekazuje ostry i szczegółowy obraz z prawidłowym odwzorowaniem kolorów. Przekazywany obraz jest kontrastujący i wyraźny nawet w warunkach słabego oświetlenia. Przyrząd optyczny ma również płynną regulację ostrości oraz ustawiony pod kątem okular. Użytkownicy z wadami wzroku docenią długi odstęp źrenicy wyjściowej umożliwiający prowadzenie obserwacji w okularach korekcyjnych.
Korpus lunety jest wykonany z tworzywa sztucznego. Korpus lunety Levenhuk Blaze BASE 100 ma standardowy gwint 1/4", przez co można ją zamontować na statywie. Zestaw zawiera mały metalowy statyw oraz twardy pokrowiec do przechowywania i transportowania.
Właściwości:
- Ustawiony pod kątem okular
- Soczewka obiektywowa o dużym powiększeniu, powiększenie: od 25 do 75 razy
- Układ optyczny z pełną powłoką wielowarstwową ze szkła BK-7
- Statyw i twardy pokrowiec w zestawie
Zawartość zestawu:
- Luneta
- Statyw stołowy z metalu
- Ochronne osłony okularu i obiektywu
- Ściereczka do czyszczenia
- Twardy pokrowiec do przechowywania i transportowania
- Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
Dane techniczne
- Materiał układu optycznego: BK-7
- Powłoka układu optycznego: pełna powłoka wielowarstwowa
- Średnica soczewki obiektywowej (apertura), mm: 100
- Powiększenie, razy: 25-75
- Pole widzenia, °: 2,1-1
- Odstęp źrenicy wyjściowej, mm: 21-15
- Mały dystans makro, m: 5
- Pole widzenia, m/1000 m: 36-17
- Materiał korpusu: tworzywo sztuczne
- Pokrowiec/futerał/torba w zestawie: tak
- Statyw: stołowy, metalowy
- Średnica źrenicy wyjściowej, mm: 4-1,3
- Gwint: 1/4"
- Zastosowanie: do sportów i na polowanie, do obserwacji stacjonarnych
- Zakres powiększenia, razy: 75 razy i więcej
- Zakres średnicy obiektywu, mm: 80 i więcej
- Statyw w zestawie: tak
- Powiększenie: tak
- Średnica okularu (wymiary), mm: 21
GALERIA PRODUKTU
| Marka | Levenhuk |
| Model | Blaze BASE 100 |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 150,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BK-7 |
| Średnica obiektywu | 100,00 mm |
| Informacje dodatkowe | okular w zestawie |
| Długość całkowita | 54,00 cm |
| Maksymalne powiększenie | 75,00 x |
| Załączone wyposażenie | Instrukcja obsługi, osłony okularu i obiektywu, Statyw stołowy z metalu, Ściereczka do czyszczenia, Twardy pokrowiec |
| Minimalna odległość obserwacji | 5,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 3,540 kg |