Luneta Levenhuk Blaze PRO 70
- Marka
- Levenhuk
- Model
- Blaze 70 PRO
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 10,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BK-7
- Średnica obiektywu
- 70,00 mm
Luneta obserwacyjna Levenhuk Blaze Pro 20-60x70 (72105)
Luneta obserwacyjna o zmiennym powiększeniu od 20 do 60x oraz średnicy obiektywu 70 mm. Parametry układu optycznego gwarantują jasny i klarowny obraz przy maksymalnym powiększeniu. Okular ustawiony został pod kątem 45 stopni.
W lunecie wszystkie granice powietrze-szkło zostały wielokrotnie pokryte powłokami antyrefleksyjnymi, dzięki czemu zminimalizowano niepożądane odbicia i straty światła przechodzącego przez układ optyczny.
Wszystkie elementy układu optycznego lunety zostały zamknięte w wytrzymałym tubusie, który na zewnątrz został pokryty warstwą gumy, która chroni lunetę przed uszkodzeniem wynikającym z codziennego użytkowania. Tubus lunety został wypełniony suchym azotem co zapobiega wewnętrznemu zaparowaniu soczewek, a także czyni odpornym na deszcz, pył i zanurzenie.
Na lunecie zastosowano standardowy gwint 1/4". W zestawie znajduje się statyw stołowy niezbędny do prowadzenia obserwacji przy dużym powiększeniu.
Zestaw zawiera:
- lunetę,
- metalowy statyw stołowy,
- pokrowiec do transportowania i przechowywania,
- osłony okularów i soczewek obiektywowych,
- ściereczkę do czyszczenia,
- instrukcję obsługi.
Dane techniczne
- Powiększenie: 20-60x
- Średnica obiektywu: 70 mm
- Pole widzenia (m/1000m):
- - dla powiększenia 20x: 35
- - dla powiększenia 60x: 17
- Pryzmaty: BK7
- Odległość od okularu do źrenicy: 3.5-1.2 mm
- Oddalenie źrenicy wyjściowej: 16 mm
- Waga: 2,46 kg (z opakowaniem)
Producent: Levenhuk, USA
| Marka | Levenhuk |
| Model | Blaze 70 PRO |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 10,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BK-7 |
| Średnica obiektywu | 70,00 mm |
| Informacje dodatkowe | luneta wodoszczelna |
| Maksymalne powiększenie | 60,00 x |
| Załączone wyposażenie | Podręcznik użytkownika |
| Minimalna odległość obserwacji | 5,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2,460 kg |