4,9
(15)
Levenhuk
· EAN 5905555006666
Luneta Levenhuk Camo 60 Rind
359,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- Levenhuk
- Model
- 81982
- Rodzaj
- Luneta prosta
- Waga produktu
- 1273,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BK-7
- Średnica obiektywu
- 60,00 mm
Luneta LEVENHUK Rind 60
Producent: levenhuk
Cechy
- Wodoszczelność: Tak
- Kolor produktu: Kamuflaż
- Tworzywo statywu: Metal
- Typ montażu: 1/4"
- Materiał układu optycznego: BK-7
- Najlepsze zastosowania: Na polowanie, do ochrony obiektów oraz obserwacji krajobrazu
- Materiał obudowy: Guma, ABS
- Typ muszli ocznej: Twist-up
Waga i rozmiary
- Głębokość opakowania: 80 mm
- Waga wraz z opakowaniem: 1,28 kg
Wydajność
- Czynnik zmierzchu: 30
- Pole widzenia (przy 1000 m): 40 - 19 m
- Źrenica wyjściowa: 15 - 12 mm
- Średnica soczewki okularu: 22 mm
- Jasność względna: 16
- Najmniejsza odległość ogniskowa: 5 m
- Wsparcie dla montażu na tripodzie: Tak
- Odległość od okularu do źrenicy: 4 - 1.3 mm
- Pokrycie soczewek: Pełne pokrycie wielowarstwowe(FMC)
- Średnica obiektywna: 6 cm
- Powiekszenie: 16 - 48x
- Rzeczywiste pole widzenia: 2,3 - 1,1°
Zawartość opakowania
- Karta gwarancyjna: Tak
- Załączony statyw: Tak
- Instrukcja obsługi: Tak
- Szmatka do czyszczenia: Tak
- Futerał ochronny: Tak
- Zaślepki: Tak
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | Levenhuk |
| Model | 81982 |
| Rodzaj | Luneta prosta |
| Waga produktu | 1273,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BK-7 |
| Średnica obiektywu | 60,00 mm |
| Informacje dodatkowe | luneta wodoszczelna, okular w zestawie |
| Maksymalne powiększenie | 48,00 x |
| Załączone wyposażenie | Instrukcja obsługi, karta gwarancyjna, Luneta, Ochronne osłony okularu i obiektywu, Pokrowiec, Statyw stołowy z metalu, Ściereczka do czyszczenia |
| Minimalna odległość obserwacji | 5,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,280 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ