4,9
(15)
Levenhuk
· EAN 5905555006680
Luneta obserwacyjna Levenhuk Spyglass 12 x 30 mm
246,99 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- Levenhuk
- Model
- Spyglass
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 550,00 g
- Średnica obiektywu
- 30,00 mm
- Długość całkowita
- 19,00 cm
Luneta Levenhuk Spyglass SG2
Luneta Levenhuk Spyglass SG2 jest idealnym prezentem dla osoby, która uwielbia nietypowe i praktyczne przedmioty. Stylowy i złożony przyrząd przypomina stare lunety. Jednocześnie gwarantuje duże przybliżenie obserwowanych obiektów. Powiększenie soczewki wynosi 12x. Luneta pozwala na obserwację odległych obiektów lub natury, w tym krajobrazów, zwierząt, ptaków, a także samochodów, rozgrywek sportowych itp.
Luneta Levenhuk Spyglass SG2 jest złożona z trzech składanych mosiężnych tub. Główna tuba pokryta jest skórą. Układ optyczny lunety wykonany jest ze szkła BK-7, a soczewka doskonale zbiera światło i zapewnia duże powiększenie. Luneta gwarantuje ostry i jasny obraz o wysokim kontraście.
Zawartość zestawu:
- Levenhuk Luneta SG2
- Ściereczka do czyszczeni
- Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
GALERIA PRODUKTU
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | Levenhuk |
| Model | Spyglass |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 550,00 g |
| Średnica obiektywu | 30,00 mm |
| Długość całkowita | 19,00 cm |
| Maksymalne powiększenie | 12,00 x |
| Minimalna odległość obserwacji | 5,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,370 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ