Luneta Discovery Range 60
- Marka
- Levenhuk
- Model
- Discovery Range 60
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 1,36 g
- Szkło w pryzmatach
- BK-7
- Średnica obiektywu
- 60,00 mm
Luneta Discovery Range 60
Mała luneta Discovery Range 60 jest świetnym pomocnikiem do eksplorowania dzikiej przyrody. Ta luneta jest bardzo poręczna - można ją wygodnie zabrać na długą wyprawę lub wędrówkę. Zestaw zawiera futerał do przechowywania i transportu przyrządu oraz metalowy statyw umożliwiający zamontowanie lunety niemalże na każdej powierzchni. Statyw jest niezbędny do obserwacji z dużym powiększeniem, ponieważ ogranicza drżenie obrazu. Statyw można regulować za pomocą wygodnego pokrętła.
Elementy optyczne są wykonane ze szkła BK-7. Soczewki mają wielowarstwową powłokę przeciwodblaskową, która poprawia jasność obrazu w całym polu widzenia. Powiększenie lunety można regulować w zakresie od 20 do 60 razy, aby wygodnie obserwować bardzo odległe obiekty, a także rozległe obszary.
Duży odstęp źrenicy wyjściowej umożliwia obserwację w okularach. Na okularze jest dostępna regulacja dioptrii, aby nawet osoby z wadami wzroku mogły oglądać ostry obraz. Na modelu Discovery Range 60 można również zamontować przystawkę do smartfonu.
Właściwości:
- Niewielkie rozmiary i masa oraz zmienne powiększenie w zakresie od 20 do 60 razy
- Układ optyczny ze szkła BK-7 z pełną powłoką wielowarstwową
- Duży odstęp źrenicy wyjściowej - przystosowany do obserwacji w okularach
- Mały statyw w zestawie - przydatny do obserwacji z dużym powiększeniem
- Futerał do przechowywania i transportu w zestawie
Zawartość zestawu:
- Luneta
- Statyw stołowy z metalu
- Ochronne osłony okularu i obiektywu
- Ściereczka do czyszczenia
- Futerał do przechowywania i transportu
- Instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
GALERIA PRODUKTU
| Marka | Levenhuk |
| Model | Discovery Range 60 |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 1,36 g |
| Szkło w pryzmatach | BK-7 |
| Średnica obiektywu | 60,00 mm |
| Informacje dodatkowe | pokrowiec typu stay-on |
| Długość całkowita | 39,00 cm |
| Konstrukcja pryzmatów | dachopryzmatyczna |
| Maksymalne powiększenie | 60,00 x |
| Załączone wyposażenie | futerał, statyw, Ściereczka do czyszczenia |
| Minimalna odległość obserwacji | 10,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,000 kg |