4,9
(15)
National Geographic
· EAN 5999099600169
Luneta National Geographic 20-60x szkło BK-7 porro solidna Bresser Germany
575,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- National Geographic
- Model
- Spektiv 20-60x
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 998,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BK-7
- Średnica obiektywu
- 60,00 mm
LUNETA NATIONAL GEOGRAPHIC POWIĘKSZENIE 20-60x
METALOWY OBROTOWY STATYW - BRESSER GERMANY
INFORMACJE O PRODUKCIE:
- Towar renomowanego niemieckiego producenta, wysoka jakość wykonania
- Wytrzymała wodoodporna gumowa obudowa
- Przybliżenie płynna regulacja obrazu 20 - 60x
- Układ optyczny pokryty warstwą odblaskową, osłona przed pyłem
- Metalowy statyw z obracanym uchwytem 360°
- Pryzmaty w systemie porro - większa trójwymiarowość uzyskiwanych obrazów
- Wyprawy podróżnicze, górskie, imprezy sportowe - obserwacja przyrody, las, pole
- Skład zestawu: luneta, statyw, osłona przed pyłem, torba z paskiem do noszenia
LUNETA NATIONAL GEOGRAPHIC - idealnie nadaje się do obserwacji przyrody w lesie lub na polu, ponieważ zapewnia płynną regulację przybliżenia w zakresie 20x - 60x. Możliwa jest nawet obserwacja nocnego nieba. Układ optyczny pokryty warstwą odblaskową zapewnia czysty obraz o wysokim kontraście. Wytrzymała torba chroni lunetę od brudu i kurzu. Luneta utrzymuje stabilność dzięki dołączonemu metalowemu statywowi z obracanym uchwytem.
- Układ optyczny pokryty warstwą odblaskową
- Zdejmowana osłona przeciwsłoneczna
- Wytrzymała, wodoodporna obudowa gumowa
- Możliwość obrotu o 360°, metalowy statyw stołowy z obracanym uchwytem
- Średnica obiektywu 60 mm
- Pole widzenia 29m/1000 m
- Wymiary 350 x 155 x 95 mm
- Waga tylko 998g
PRODUCENT: NATIONAL GEOGRAPHIC / BRESSER GmbH Rhede
GERMANY TECHNOLOGY
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | National Geographic |
| Model | Spektiv 20-60x |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 998,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BK-7 |
| Średnica obiektywu | 60,00 mm |
| Certyfikaty zgodności | CE, WEEE |
| Konstrukcja pryzmatów | porropryzmatyczna |
| Maksymalne powiększenie | 60,00 x |
| Załączone wyposażenie | metalowy statyw, osłona przed pyłem, torba |
| Minimalna odległość obserwacji | 12,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,600 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ