4,9
(15)
Bresser
· EAN 5999099602675
Luneta obserwacyjna BRESSER SPOTTY 20-60x + statyw + torba
425,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- Bresser
- Model
- Spotty 20-60x60
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 880,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BK-7
- Średnica obiektywu
- 60,00 mm
LUNETA OBSERWACYJNA PŁYNNE POWIĘKSZENIE 20-60x
PRYZMATY PORRO, STATYW METAL - BRESSER GERMANY
INFORMACJE O PRODUKCIE:
- Towar renomowanego niemieckiego producenta optyki, wysoka jakość oraz solidność wykonania produktu
- Układ optyczny pokryty warstwą odblaskową
- Niewielkie rozmiary - lekka, mocne hybrydowe umocnienie z gumy
- Metalowy statyw z obracanym uchwytem z rączką obrót 360 stopni
- Pryzmaty w systemie porro - większa trójwymiarowość uzyskiwanych obrazów
- Osłona przed pyłem
- Oryginalna torba z uchwytem w komplecie
- Wyprawy podróżnicze, górskie, imprezy sportowe - obserwacja przyrody, las, pole
Luneta Zoom Spotty to najlepsze urządzenie służące do obserwacji np. ptaków i natury. Przy pomocy tej lunety można prowadzić nawet obserwacje astronomiczne. Ulepszona optyka daje obraz czysty i kontrastowy a mocna torba dołączona do produktu chroni przed brudem i kurzem.
- Średnica obiektywu 60mm
- Pole widzenia 29m/1000m
- Wymiary 355x110x100mm
- Waga 880g
PRODUCENT: BRESSER GmbH RHEDE GERMANY
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | Bresser |
| Model | Spotty 20-60x60 |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 880,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BK-7 |
| Średnica obiektywu | 60,00 mm |
| Certyfikaty zgodności | CE, WEEE |
| Maksymalne powiększenie | 60,00 x |
| Załączone wyposażenie | metalowy statyw, osłona przed pyłem na obiektyw, torba na lunetę |
| Minimalna odległość obserwacji | 12,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,500 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ