Luneta obserwacyjna Svbony SV28PLUS 75 x 70 mm
- Marka
- Svbony
- Model
- SV28PLUS
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 770,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BaK-4
- Średnica obiektywu
- 70,00 mm
Z pulpitem Tripod & Telefon Adapter
Luneta celownicza SV28PLUS 25-75x70mm
- Luneta celownicza SV28PLUS 25-75x70mm przeznaczona jest do obserwacji celu dla początkujących, easy do focus i zmiany powiększenia
- Również luneta jest lepsza do obserwacji ptaków o dużej power i obserwacji księżyca
O tym item
- Zmienne powiększenie od 25x do 75x i dynamiczny system ustawiania lens easy zoom ; Perfect do łucznictwa, obserwacji celów, obserwacji ptaków, obserwacji dzikiej przyrody, biwakowania, podziwiania krajobrazów, uprawiania sportów na świeżym powietrzu, obserwacji księżyca itp.
- Luneta celownicza SV28PLUS wyposażona jest dodatkowo w telefoniczny adapter oraz przenośny blat tripod; ułatwiający obserwację i robienie zdjęć oraz filmów
- SV28PLUS posiada wodoodporną i przeciwmgielną konstrukcję IP65; radzić sobie z deszczowymi i śnieżnymi dniami; dzięki czemu nie ma na Ciebie wpływu pogoda podczas obserwacji
- Gumowa muszla oczna typu twist-up umożliwia obrót lunety w różne pozycje widzenia; pasuje do obserwacji z okularami lub bez; szczególnie przyjazna dla użytkowników krótkowzrocznych
- SV28PLUS posiada konstrukcję optyczną o wysokiej przepuszczalności FMC i BAK4; skutecznie zmniejszają utratę światła; zapewniają wyraźne i jasne szczegóły obrazu
Powiększenie: 25-75x
Zmienne powiększenie od 25x do 75x i dynamiczny system ustawiania lens easy zoom ; Perfect do łucznictwa, obserwacji celów, obserwacji ptaków, obserwacji dzikiej przyrody, biwakowania, podziwiania krajobrazów, uprawiania sportów na świeżym powietrzu, obserwacji księżyca itp.
FMC (A5 Wine Red Powłoka)
- Cel 70 mm w pełni wielopowłokowy (Wine Red Coatings) zapewnia wysoką przepuszczalność, zapewniając jaśniejszy i wyraźniejszy otwór przysłony
- Zapewnia wyraźne, szczegółowe i o wysokim kontraście obrazy oraz oferuje łatwe wrażenia z obserwacji
Porro BAK4 Prism
- Luneta celownicza SV28PLUS jest produkowana z prism, który ma gładszą teksturę i wyższy współczynnik załamania światła niż BK7, tworząc jaśniejszy wyraźniejszy obraz
Odpinany okular & Twist-up
Okular typu twist-up zapewniający quick obsługę, a obraz jest bardziej czysty. Mocuje adapter telefonu komórkowego do muszli ocznej typu twist-up
nawet w przypadku zmiany powiększenia pozycja adapter telefonu komórkowego nie ulegnie zmianie. Uwzględnia potrzeby osób noszących okulary
Odstęp Źrenicy: 16-14mm & Płynne Ustawianie Ostrości & Wysuwana Osłona Przeciwsłoneczna
W zestawie z Blatem Tripod & Telefon Adapter
Ulepszony tripod pokryty jest gumowymi podkładkami, stabilniejszymi i jędrniejszymi
I oto nadchodzi adapter, który sprawia, że robienie zdjęć lub filmów jest wygodniejsze
Specyfikacja
- Name marki: Svbony
- Rodzaj produktu: Kątowy 45 stopni
- Powiększenie: 25x-75x
- Prism Typ: Porro BAK4
- Obiektyw lens średnica: 70mm
- Średnica oczka: 19mm
- Lens: FMC (powłoka A5 winna red)
- Pole widzenia: 64-43 ft/1000yds
- Odciążenie wyjścia: 16-14mm
- Rodzaj miseczki na oczy: Muszla oczna typu Twist-up
- Zamknij Odległość ogniskowania: 8m
- Wodoszczelność: Tak (IP65)
- Odporny na mgłę: Tak
- Waga netto: 1690g
| Marka | Svbony |
| Model | SV28PLUS |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 770,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BaK-4 |
| Średnica obiektywu | 70,00 mm |
| Informacje dodatkowe | luneta wodoszczelna, okular w zestawie, pokrowiec typu stay-on |
| Długość całkowita | 40,80 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Konstrukcja pryzmatów | porropryzmatyczna |
| Maksymalne powiększenie | 75,00 x |
| Załączone wyposażenie | statyw stołowy |
| Minimalna odległość obserwacji | 8,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,640 kg |