4,9
(15)
Focus Nordic
· EAN 7391879048709
Luneta FOCUS SPORT OPTICS Bristol 15-40x50
164,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- Focus Nordic
- Model
- BRISTOL 15-40X50
- Rodzaj
- Luneta prosta
- Waga produktu
- 355,00 g
- Średnica obiektywu
- 50,00 mm
- Informacje dodatkowe
- okular w zestawie
Focus Bristol 15-40x50 to nowa, lekka luneta, która jest dowodem na to, że nie musisz wydawać dużej kwoty pieniędzy, aby zyskać doskonały obraz. Prosty design sprawia, że użytkownikom początkującym łatwiej jest skupić się na obiekcie, jak również na fotografowaniu na odległość podczas obserwacji przyrody.
Gumowa muszla oczna składa się, aby ułatwić wygodną wizję zarówno w okularach jak i bez nich. Powlekane elementy optyczne zapewniają jasny i ostry obraz. Dzięki lekkiej konstrukcji łatwo jest ją spakować i zabrać na wędrówki oraz weekendowe wypady.
Luneta jest dostarczana ze statywem stołowym i torbą.
Specyfikacja techniczna
- Obszary użytkowania Natura, Polowanie, Birdwatch
- Wymiary (gł x szer x wys) 90x65x240
- Średnica plamki wyjściowej 3,6-1,25
- Długość źrenicy wyjściowej 13-10
- Osłona okularu Twist-Up 3 krokowy
- Pole widzenia (kąt) 3-1,5
- Pole widzenia (pozorne) 45-60
- Powiększenie (x) 15-40
- Powłoka optyczna MC
- Typ pryzmatu Porro
- Adapter statywu Tak
- Współczynnik zmierzchu 27
- Wodoodporność (m) Nie
- Waga (g) 355
- Najbliższy pubkt ostrzenia (m) 8
- Obiektyw (mm) 50
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | Focus Nordic |
| Model | BRISTOL 15-40X50 |
| Rodzaj | Luneta prosta |
| Waga produktu | 355,00 g |
| Średnica obiektywu | 50,00 mm |
| Informacje dodatkowe | okular w zestawie |
| Długość całkowita | 24,00 cm |
| Konstrukcja pryzmatów | porropryzmatyczna |
| Maksymalne powiększenie | 40,00 x |
| Załączone wyposażenie | Statyw stołowy, Torba |
| Minimalna odległość obserwacji | 8,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 0,500 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ