Luneta obserwacyjna FOCUS 15-45x60 45 x 60 mm
- Marka
- FOCUS
- Model
- 15-45x60
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 660,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BK-7
- Średnica obiektywu
- 60,00 mm
Zestaw Luneta obserwacyjna Focus Outdoor w komplecie ze statywem
Focus Outdoor to kompaktowa i elastyczna luneta, która jest idealna dla osób poszukujących lekkiej i kompaktowej lunety, która doskonale sprawdza się podczas obserwacji krajobrazów.
Wizjer dołączony do Focus Outdoor daje powiększenie 15-45x, które sprawdza się na krótkich dystansach. Luneta jest wodoodporna, a wizjer posiada odkręcaną muszlę oczną, co umożliwia wygodne użytkowanie zarówno w okularach, jak i bez nich.
Focus Outdoor posiada elastyczne pokrętło regulacji ostrości, które obejmuje cały tubus, podobnie jak w przypadku regulacji ostrości na obiektywie aparatu fotograficznego, dzięki czemu można łatwo ustawić ostrość, nawet w rękawiczkach. Luneta wyposażona jest w pryzmaty BK-7 i w pełni antyrefleksyjny układ optyczny, co zapewnia komfort obserwacji.
W komplecie z pełnowymiarowym statywem i torbą ochronną.
Kompaktowy i lekki obiektyw.
Doskonałe do obserwacji przyrody, krajobrazów i na strzelnicę
Pryzmaty BK-7
Wygodne użytkowanie zarówno w okularach, jak i bez nich
Specyfikacja techniczna
- Obszary użytkowania Natura, Polowanie, Birdwatch
- Wymiary (gł x szer x wys) 125x300x75
- Średnica plamki wyjściowej 4-1,3
- Długość źrenicy wyjściowej 13-16
- Osłona okularu Twist-Up
- Pole widzenia (kąt) 2,2-1,1
- Pole widzenia (pozorne) 33-50
- Rodzaj szkła BK7
- Powiększenie (x) 15-45
- Powłoka optyczna FC
- Typ pryzmatu Porro
- Adapter statywu Tak
- Współczynnik zmierzchu 30
- Wodoodporność (m) No
- Waga (g) 660
- Najbliższy pubkt ostrzenia (m) 10
- Obiektyw (mm) 60
| Marka | FOCUS |
| Model | 15-45x60 |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 660,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BK-7 |
| Średnica obiektywu | 60,00 mm |
| Informacje dodatkowe | okular w zestawie |
| Konstrukcja pryzmatów | porropryzmatyczna |
| Maksymalne powiększenie | 45,00 x |
| Załączone wyposażenie | Pokrowiec, Statyw |
| Minimalna odległość obserwacji | 10,00 m |