4,9
(15)
Levenhuk
· EAN 785104922136
Luneta DISCOVERY Range 50
315,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- Levenhuk
- Model
- Luneta Discovery Range 50
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 1,20 g
- Szkło w pryzmatach
- BK-7
- Średnica obiektywu
- 50,00 mm
Luneta obserwacyjna Discovery Range 50
- Powiększenie regulowane w zakresie 15 - 45x
- Układ optyczny wykonany ze szkła BK-7
- Wielowarstwowa powłoka przeciwodblaskowa
- Regulacja dioptrii
- Duży odstęp źrenicy wyjściowej
- W zestawie: metalowy statyw, futerał, osłony ochronne (okularu i obiektywu), ściereczka do czyszczenia
Galeria
Specyfikacja techniczna:
- Kolor: Niebiesko - czarny
- Apertura [mm]: 50
- Liniowe pole widzenia na 1000m: 42
- Marka: Discovery
- Materiał wykonania: Tworzywo sztuczne
- Materiał wykonania pryzmatu: BK-7
- Powiększenie: 45
- Powłoki przeciwodbiciowe: FMC
- Producent: Discovery
- Średnica obiektywu [mm]: 50
- Kod producenta: 77804 Luneta obserwacyjna Discovery Range 50 [*(001039987)*]
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | Levenhuk |
| Model | Luneta Discovery Range 50 |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 1,20 g |
| Szkło w pryzmatach | BK-7 |
| Średnica obiektywu | 50,00 mm |
| Długość całkowita | 34,00 cm |
| Maksymalne powiększenie | 45,00 x |
| Załączone wyposażenie | futerał, statyw nastolny, ściereczka |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,200 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ