4,9
(15)
Svbony
· EAN 794604977126
Luneta obserwacyjna Svbony SV28 75 x 70 mm
299,00 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- Svbony
- Model
- SV28
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 770,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BaK-4
- Średnica obiektywu
- 70,00 mm
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | Svbony |
| Model | SV28 |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 770,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BaK-4 |
| Średnica obiektywu | 70,00 mm |
| Informacje dodatkowe | luneta wodoszczelna, okular w zestawie, pokrowiec typu stay-on |
| Długość całkowita | 37,50 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Konstrukcja pryzmatów | porropryzmatyczna |
| Maksymalne powiększenie | 75,00 x |
| Załączone wyposażenie | pilot do smartfona |
| Minimalna odległość obserwacji | 8,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,700 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ