Luneta obserwacyjna firefield 20x50SE 20 x 50 mm
- Marka
- firefield
- Model
- 20x50SE
- Rodzaj
- Luneta prosta
- Waga produktu
- 420,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BaK-4
- Średnica obiektywu
- 50,00 mm
LUNETA OBSERWACYJNA FIREFIELD SPOTTING SCOPE 20X50SE
299.00
Luneta obserwacyjna Firefield 20x50
Podczas polowania lub strzelania do celów na dużych dystansach Twoje zmysły muszą być w szczytowej formie. Pozwól swoim oczom tropić z lunetą obserwacyjną Firefield 20x50 Straight Edge. Charakteryzująca się praktycznym, a zarazem eleganckim wzornictwem, ta luneta obserwacyjna jest czymś więcej niż standardowym produktem pod względem jakości. Jej w pełni wielowarstwowo powlekane soczewki oraz wytrzymały, pokryty gumą korpus, który jest zanurzalny w wodzie do jednego metra i w 100% odporny na warunki atmosferyczne, wspierają obserwację, śledzenie i strzelanie do odległych obiektów. Wygodny, gumowy okular wyposażony w system szybkiego ustawiania ostrości pozwala na precyzyjne ogniskowanie na krótkich i długich dystansach, co jest idealne do polowania na zwierzynę, obserwacji otoczenia czy strzelania na strzelnicy. Dzięki sprzedawanemu oddzielnie akcesorium do montażu aparatu, luneta 20x50SE pozwala tworzyć zdjęcia o dużym powiększeniu w technice digiscopingu za pomocą jednego kliknięcia. Gdy nadejdzie czas spakowania, urządzenie optyczne wraz z kompaktowym statywem można łatwo i bezpiecznie schować do wytrzymałego, nylonowego futerału z paskiem na ramię. Luneta obserwacyjna 20x50SE jest objęta 3-letnią gwarancją oraz jakością, która idzie w parze z marką Firefield.
Cechy
- Pryzmat Bak-4
- Wypełnienie azotem
- Wytrzymała konstrukcja
- Optyka z powłokami wielowarstwowymi
Specyfikacja:
Powiększenie: 20×
Średnica obiektywu: 50 mm
Typ pryzmatu: BaK-4
Powłoki soczewek: pełne wielowarstwowe (Fully multi-coated CL/FC/BMC/FBMC)
System regulacji ostrości: stały
Soczewka ogniskująca: nir dotyczy
Średnica źrenicy wyjściowej: 2,1 mm
Odstęp źrenicy wyjściowej: 10,6 mm
Pole widzenia (kątowe): 3,2°
Pole widzenia (liniowe): 56 m/1000 m
Minimalna odległość ostrzenia: 7 m
Jasność względna: 4,41
Sprawność zmierzchowa: 31,62
Rozdzielczość: 5″
Umiejscowienie regulacji dioptrii: na okularze
Zakres regulacji dioptrii: od -4 do +8
Wodoodporność/Wypełnienie azotem: tak
Odporność na zaparowanie: tak
Klasa szczelności: IP67
Muszla oczna: wywijana, gumowa
Gwint statywu: ¼"
Wymiary: 183 x 89 x 76 mm
Masa: 420 g
Powłoka na pryzmacie: tak
W zestawie:
- Regulowany statyw
| Marka | firefield |
| Model | 20x50SE |
| Rodzaj | Luneta prosta |
| Waga produktu | 420,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BaK-4 |
| Średnica obiektywu | 50,00 mm |
| Informacje dodatkowe | luneta wodoszczelna, okular w zestawie |
| Długość całkowita | 18,30 cm |
| Maksymalne powiększenie | 20,00 x |
| Załączone wyposażenie | Nylonowy pokrowiec, Regulowany statyw |
| Minimalna odległość obserwacji | 7,00 m |