4,9
(15)
Svbony
· EAN 8431248551870
Luneta obserwacyjna Svbony 70 mm 25-75x wodoszczelna
320,90 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- Svbony
- Model
- SV28
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 910,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BaK-4
- Średnica obiektywu
- 70,00 mm
Svbony SV28 Luneta Obserwacyjna 25-75X70, Obiektyw BAK4 Prism MC Teleskop Monokularowy ze Statywem Adapter do Smartfona 45-Stopniowy Kątowy Okular Lunety Do Obserwacji Ptaków
Informacje o tym produkcie
- Strzelectwo sportowe z lunetą: powiększenie od 25x do 75x z obiektywem 70 mm przybliża Cię do natury; szerokie pole widzenia na odległości 20-13m/1000m; Okular odchylany o 45°; odstęp źrenicy 16-14 mm; źrenica wyjściowa 3-1 mm; zapewnia komfortowy widok; idealny do strzelectwa sportowego; polowanie; łucznictwo; sportowe obserwowanie ptaków; doskonała luneta dla początkujących i nowicjuszy
- Luneta HD: pryzmat Bak4 porro i wielowarstwowa zielona folia zapewniająca wyraźne obrazy o wysokim kontraście; nawet w warunkach słabego oświetlenia; zaawansowana powłoka zapewniająca lepszą transmisję światła
- Duży obiektyw 70 mm: większa zdolność zbierania światła; Tubus 70mm zapewnia wystarczającą ilość światła i dobre pole widzenia po ustawieniu celu; na rurze głównej zamontowana jest wysuwana osłona przeciwsłoneczna, która ogranicza odblaski
- Wodoodporna luneta IP65: Uszczelniona pierścieniem uszczelniającym typu O-ring chroniącym przed wilgocią; kurz i zanieczyszczenia przedostające się do zasięgu widzenia, co zapewnia niezawodne działanie w każdych warunkach
- Luneta ze statywem biurkowym: Luneta sv28 jest dostarczana ze statywem biurkowym do użytku w pomieszczeniach o podstawowej stabilności; jeśli jesteś entuzjastą wypoczynku na świeżym powietrzu; zaleca się użycie statywu
- Uniwersalny adapter do smartfona: Wydajna luneta jest wyposażona w adapter do telefonu komórkowego, który umożliwia robienie zdjęć lub nagrywanie filmów i udostępnianie ich znajomym; obsługuje szerokość telefonu komórkowego; 52-100 mm; możesz łatwo odkrywać odległe światy za pośrednictwem ekranu telefonu komórkowego
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | Svbony |
| Model | SV28 |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 910,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BaK-4 |
| Średnica obiektywu | 70,00 mm |
| Informacje dodatkowe | luneta wodoszczelna, okular w zestawie |
| Długość całkowita | 40,80 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Konstrukcja pryzmatów | porropryzmatyczna |
| Maksymalne powiększenie | 75,00 x |
| Załączone wyposażenie | pilot do smartfona |
| Minimalna odległość obserwacji | 8,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2,500 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ