4,9
(15)
Svbony
· EAN 8431248551894
Luneta obserwacyjna Svbony SV28 20-60x60, pryzmat BaK-4
250,90 zł
Sprawdź na Allegro
NAJWAŻNIEJSZE
- Marka
- Svbony
- Model
- SV28
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 719,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BaK-4
- Średnica obiektywu
- 60,00 mm
Svbony SV28 Sportowe strzelanki 20-60x60 BAK4 Prisma MC Optics Monokularowy teleskop kątowy Wizualny zakres zakresu zakresu z Tripod Mobile Telefon Adapter do Ptak Wildlife Scenery
- Potężny teleskop zoom; Okularka z rozszerzeniem od 20 do 60x może być bezstopniowo regulowana; Wystarczy zablokować miejsce docelowe i powiększ; Uzyskać więcej szczegółów; 45-stopniowy skłonny okular oferuje szerokie pole widzenia od 40 do 20 m / 1000 m i wygodne doświadczenie wizualne
- jasny i jasny obraz; Spoifier amatorski SV28 korzysta z pryzmatu BAK4 i wielowarstwową zieloną folię, która prowadzi do jasnego jasnego pola widzenia; Przetwornik światła sięga do 98%
- statyw i adaptery telefoniczne; Specti jest wyposażony w stoisko, które obsługuje podstawową stabilność do codziennego użytku; Podłączony do adaptera telefonicznego, z którym można nagrywać każdy dobry moment i dzielić się z rodziną i przyjaciółmi
Informacje o produkcie:
- Wymiary pakietu: 40,8 x 17.1 x 11,2 cm
- Waga opakowania: 1,48 kilograma
- Wymiary artykułu: 33 x 18 x 8,3 cm
- Waga produktu: 719 gramów
- Marka: Svbony
- Kolor : Wojskowy Zielony
- Obiektywy obiektywne Średnica: 60 mm
- Numer części: EUF9308G-W2546A
- Rozmiar: 20-60x60
- Rodzaj ostrości: Ręczne ustawianie ostrości
- Oznaczenie stylu : 20-60x60
- Numer modelu: EUF9308G-W2546A
SPECYFIKACJA TECHNICZNA
| Marka | Svbony |
| Model | SV28 |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 719,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BaK-4 |
| Średnica obiektywu | 60,00 mm |
| Informacje dodatkowe | okular w zestawie |
| Długość całkowita | 33,00 cm |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Konstrukcja pryzmatów | porropryzmatyczna |
| Maksymalne powiększenie | 60,00 x |
| Załączone wyposażenie | adapter do smartfona, statyw, torba, ściereczka |
| Minimalna odległość obserwacji | 8,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 1,600 kg |
NOWOŚCI
Najnowsze produkty
NAJPOPULARNIEJSZE
Bestsellery kategorii
SPRAWDŹ RÓWNIEŻ