Luneta obserwacyjna Svbony SV401 60 x 80 mm
- Marka
- Svbony
- Model
- SV401
- Rodzaj
- Luneta kątowa
- Waga produktu
- 1740,00 g
- Szkło w pryzmatach
- BK-7
- Średnica obiektywu
- 80,00 mm
Svbony SV401 luneta z podwójnym statywem, HD 20-60 x 80, wodoszczelny, kątowy okular, porro, pryzmat FMC, monokularowa luneta spektywna do strzelania sportowego, strzelania do celowania, obserwacji ptaków
Informacje o tym produkcie:
- Jasne pole widzenia; duży obiektyw 80 mm maksymalizuje przepuszczalność światła dla jaśniejszych; wyraźne obrazy; łatwy zoom do 60-krotnego z szerokim polem widzenia 31 m – 14,8 m/1000 m; blisko odległości ogniskowej 10 m
- Zaawansowane powłoki; w pełni wielowarstwowa powłoka na wszystkich powierzchniach ze szkła powietrznego; aby uzyskać ostre obrazy; K9 Porro Prisma z wysoce odblaskową płytą aluminiową zapewniającą intensywny kolor i kontrast; zaawansowana powłoka o imponującej rozdzielczości 2,9 sekundy łuku
- Statyw w pełnym rozmiarze; SV401 jest dostarczany z solidnym aluminiowym statywem do aparatu; stabilny i lekki; dzięki uchwytowi na statyw obrotowy można ustawić w taki sposób, aby można go było oglądać w dowolnej pozycji pod wygodnym kątem
- Humanizowany design; okular kątowy 45 stopni z muszlą oczną w górę i w dół; okular 17 mm zapewnia więcej tła. Wszystkie te ergonomiczne wzornictwo zapewnia komfortowe warunki widzenia
Product description:
Specyfikacje dla zakresu spektywnego: Model: SV401 Powiększenie: 20 x 60x Średnica soczewki obiektywu (mm): 80 mm Pole widzenia (m / 1000 m): 31 m - 14,8 m Rozdzielczość ("): 2,9" pozostawienie uczniów (mm): 4 mm - 1,33 mm Odstęp między oczami (mm): 14,5 mm -11,5 mm Bliska ostrość (m): 10 m Wodoodporność: IPX7 Materiał pryzmatu: K9 Części / grupy obiektywów: 7 sztuk/5 grup Powłoka soczewki: całkowicie wielowarstwowa Typ muszli ocznej: skręcana Waga netto: 1740 g Wymiary: 458 x 173 x 118 mm Specyfikacja statywu: Model: SV101 Materiał: stop aluminium i ABS uchwyt aparatu: uniwersalny 1/4 cala śruba maksymalna Długość: 138 cm, maks. Szerokość rury: 20 mm Długość po złożeniu: 450 cm Poziomica: 1 sztuka Sekcja nóg: 4 Maksymalna pojemność: 2,5 kg Waga netto: 860 g
Opakowanie zawiera:
1x luneta
1x statyw fotograficzny
1x statyw stołowy
2x osłony obiektywu
1x ściereczka do czyszczenia obiektywu
1 x miękka torba do przenoszenia
| Marka | Svbony |
| Model | SV401 |
| Rodzaj | Luneta kątowa |
| Waga produktu | 1740,00 g |
| Szkło w pryzmatach | BK-7 |
| Średnica obiektywu | 80,00 mm |
| Informacje dodatkowe | luneta wodoszczelna, okular w zestawie |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Konstrukcja pryzmatów | porropryzmatyczna |
| Maksymalne powiększenie | 60,00 x |
| Minimalna odległość obserwacji | 10,00 m |
| Waga produktu z opakowaniem jednostkowym | 2,860 kg |