Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
Need for Speed World | Gry MMO

Need for Speed World

Need for Speed World kod

Gra przeglądarkowa MMO stworzona przez studia Electronic Arts Singapore i Electronic Arts Black Box. Wydana została w lipcu roku 2010, jednak obłożona była licznymi ograniczeniami w postaci konieczności płacenia dodatkowych pieniędzy na rozwój swojego samochodu i kariery. Dopiero od września 2010 roku istnieje możliwość pełnego, darmowego postępu na drodze rajdowej. Gra ma postać symulatora jazdy samochodowej, podobnie jak poprzednie odsłony rozgrywki Need For Speed. Dostępna jest w wielu wersjach językowych – angielskiej, rosyjskiej, niemieckiej, hiszpańskiej, francuskiej i polskiej. Pierwotna – płatna wersja gry zakładała podnoszenie kwalifikacji zawodnika do maksymalnie poziomu 10. Obecnie wersja darmowa stwarza perspektywę zdobycia poziomu 50. Jeśli chcesz spróbować swoich sił w darmowych wyścigach zapraszamy na Need for Speed World rejestracja.Terenem na którym rozgrywa się akcja rozgrywki jest olbrzymie, bezimienne miasto, znane wyłącznie z rozgrywek Need For Speed Carbon i Most Wanted, gdzie gracz wciela się w postać mało popularnego i pozbawionego wszelkich wpływów kierowcę samochodowego. Miasto jest standardowo podzielone na dzielnice, które odblokowujemy dzięki zdobywanymi trofeami i podnoszeniem własnej reputacji. Najważniejszy sposób na zdobywanie doświadczenia i szacunku innych to oczywiście wyścigi. Najpopularniejszy jest oczywiście sprint. Pojawia się on niezmiennie we wszystkich częściach serii Need For Speed i polega na prześcignięciu rywali na krótkim odcinku drogi. Kolejna, równie znana dyscyplina, to wyścigi na torze. Jest to konkurencja, w której zawodnicy rywalizują na okrągłym torze, musząc go kilkakrotnie objechać. Innowacyjną dziedziną jest natomiast ucieczka drużynowa. Chodzi o to, aby określony zespół graczy zgubił pościg i dojechał w wyznaczone na mapie miejsce. Konkurencja opiera się przede wszystkim na wzajemnej kooperacji i współpracy kilku zawodników. Ostatnim typem wyścigów są pościgi policyjne, przed którymi uciekać musi zarówno gracz jak i jego zespół. Trasa pościgu nie jest w żaden sposób narzucona, co pozwala graczom na układanie własnych planów ucieczki przez zatłoczoną aglomerację.

Wygrana w wyścigu standardowo zapewnia nam grube pieniądze i punkty doświadczenia, które odblokowują przed nami nowe możliwości rozgrywki i zapewniają dostęp do trudniejszych misji. Zdobyte pieniądze wykorzystać należy na rozwój własnego samochodu, dzięki czemu uda nam się osiągać sukcesy w coraz trudniejszych wyścigach. Tuning auta sprowadza się do wielu spraw – od wymiany silnika, skrzyni biegów, hamulców, zawieszenia i opon po zmianę kolorystki i oświetlenia naszej bryki. Nasz samochód oceniany jest procentowo ze względu na prędkość maksymalną jaką może osiągnąć, łatwość jego prowadzenia, szybkości przyśpieszenia oraz ogólnych walorów (osiągów) auta. Każda nowa część sprzyja zdobywaniu nowych punktów procentowych dla naszego samochodu. Nowe hamulce czy opony stanowią ważny czynnik w kwestii łatwiejszego prowadzenia auta, natomiast wymiana skrzyni biegów i silnika pozwala na osiągnięcie większej prędkości w krótszym odstępie czasu. Na graczy czeka wiele rodzajów aut, począwszy od NIsssana, Toyoty czy Mazdy na pierwszym poziomie gry, Forda, Audi i BMW na drugim a Porsche, Lexusa i Lamborghini na trzecim.

Za każdy wyścig gracz otrzymuje 5 kart, z których musi wylosować jedną. Może ona kryć w sobie dodatkowe profity finansowe, części do maszyny, wyższą lokatę na tabeli zawodników lub też punkty doświadczenia. Inną sprawą są także punkty boost, za które możemy zdobyć miejsce w ekskluzywnym garażu, kupować niedostępne dla innych graczy auta lub nabywać dodatkowe karty – niespodzianki. Aby zdobyć punkty boost trzeba jednak poświęcić pewną sumę pieniędzy drogą sms-ową lub przelewem. Warto wspomnieć także o opcji Power – up, dostępnej w ramach losowanych przez gracza kart. Power – up pozwala na tymczasowe ulepszenie swojego auta w celu wygrania wyścigu. Chodzi tu o dodatkowe okrążenia na torze, tworzenie przeszkód przed rywalami, odpychanie od siebie namolnych radiowozów policyjnych, tymczasowy napęd nitro lub umiejętność pokonywania każdej przeszkody drogowej.

Podsumowując, Need For Speed World to gra dla prawdziwych fanów serii NFS. Nie zabraknie tu ogromnego wyboru pojazdów, rzeszy chętnych zawodników i setek misji czekających na odważnych do ich wykonania. Grafika rozgrywki prezentuje się przeciętnie, chociaż nie można wymagać cudów od tytułu przeglądarkowego. Istotnym minusem NFS World jest opcja dla płacących (ułatwiająca rozgrywkę) oraz powolna monotonia fabuły (aż do końcowego – 50. poziomu). Gra spodoba się wszystkim miłośnikom gatunku symulatorów samochodowych z serii Need For Speed.

Need for Speed World

One Response to “Need for Speed World”

  1. marcin says:

    nfs world nie jest grą przeglądarkową !

Zostaw komentarz