Warning: Declaration of SEO_Auto_Linker_Front::get_meta($post, $key) should be compatible with SEO_Auto_Linker_Base::get_meta($key, $default = '') in /home/kermitst/domains/gry-mmo.info/public_html/wp-content/plugins/seo-auto-linker/inc/front.php on line 0
The Settlers Online FAQ - pytania i odpowiedzi. | Gry MMO

The Settlers Online FAQ – pytania i odpowiedzi.

Settlers Online

Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z The Settlers Online zapraszamy do naszego poradnika dla początkujących. Jeśli tam nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytania spróbuj znaleźć ją w FAQ przygotowanym poniżej. Znajdziesz tam zbiór najcześciej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami dotyczącymi oczywiście darmowej gry mmo przez przeglądarkę The Settlers Online. Jeśli nie masz jeszcze konta zapraszamy na The Settlers Online.

The Settlers Online FAQ – pytania i odpowiedzi.

1. Na mojej wyspie są bezrobotni osadnicy, co z nimi począć?

Każdy nowy budynek, który zbudujesz potrzebuje jednego osadnika, który będzie w nim pracował. Pozostałych osadników możesz wyszkolić na żołnierzy (w Koszarach) lub po prostu ich zostawić, niech czekają na swoją kolej.

2. Gdzie w The Settlers Online szkolić żołnierzy?

Budynek, w którym szkolimy naszych dzielnych żołnierzy to Koszary. Koszary znajdziecie w zakładce Budowle średnie (druga od lewej).

3. Gdzie można produkować broń: miecze, łuki itd?

Pierwsze trzy typy broni, które będziesz mógł produkować w Settlers Online to:

-Miecze z brązu – Miecznik(brązu): Budowle średnie
-Łuki – Łuczarz: Budowle średnie
-Miecze z żelaza – Miecznik(żelazo) dostępny: Budowle średnie

4. Jak i gdzie stworzyć Półmisek rybny i inne bonusy zwiększające produkcję?

Tego rodzaju premie (po użyciu na na budynku zwiększają jego produkcję na określony okres czasu) możemy stworzyć w budynku Magazyn prowiantu (w zakładce Premie).5. Kiedy będę mógł handlować z innymi graczami?

Taka możliwość istnieje w The Settlers Online po osiągnięciu 17 levelu i zbudowaniu budynku Kantor handlowy.

6. Nie mogę zbudować Co to oznacza, że osiągnięto maksymalną liczbę budynków?

Oznacza to, że wykorzystałeś wszystkie dostępne pozwolenia budowlane, które pozwalają Ci budować budynki. Aby zdobyć więcej pozwoleń możesz zająć nowe włości (+10 pozwoleń budowlanych) lub kupić je w sklepie za klejnoty (obecnie 10 pozwoleń za 650 klejnotów). Zawsze możesz też zburzyć jakieś swoje budynki aby odzyskać pozwolenia.

7. Jak w The Settlers Online zdobyć klejnoty?

Podstawowy sposób zdobywania klejnotów to ich kupno w sklepie online za realne pieniądze. Mniejsze ilości klejnotów zdobędziemy także za wykonanie niektórych misji lub za regularne logowanie do gry (promocja trwająca obecnie)

8. Jak w The Settlers Online zdobyć kolejne poziomy doświadczenia?

Na początku gry doświadczenie będziemy dostawać za wykonywanie kolejnych misji, od około 17 levelu doświadczenie będziemy zdobywać za niszczenie obozów bandytów, a także za wykonywanie przygód.

9. Skąd wziąć nowych osadników?

Jeśli tylko mamy wolne miejsca (Domy mieszkalne) będziemy otrzymywać jednego nowego osadnika co 15 minut. Możemy także w Magazynie prowiantu (zakładka Zasoby) kupić osadników płacąc za to chlebem.

10. Kończy mi się zloże surowców co mam zrobić?

Wystarczy, że wyślemy geologa na poszukiwanie danego surowca. Jeśli nie znajduje kolejnych złóż twierdząc, że mamy ich już dużo musimy poczekać aż obecne złoża całkiem się wyczerpią lub zdobyć nowe włości (wtedy zwiększa limit złóż, które możemy mieć na raz).

11. Czy w The Settlers Online można zmienić serwer?

Obecnie nie ma takiej możliwości.

12. Czy budowanie dróg coś daje?

Nie, drogi sa tylko elementem ozdobnym, który pomaga wprowadzić w naszej osadzie wizualny porządek. Nie daja one jednak żadnych bonusów.

13. Jaki jest maksymalny level w The Settlers Online?

Maksymalny level jaki można obecnie osiągnać w The Settlers Online to 50.

14. Czy do danego budynku mogę przypisać więcej niż jednego osadnika zwiększając tym samym produkcję?

Nie, w każdym budynku pracuje 1 osadnik, produkcje możesz powiekszać ulepszając sam budynek, pamiętaj jednak że ulepszony budynek będzie wymagał więcej surowców do produkcji.

English version – Settlers Online Register.

8 Responses to “The Settlers Online FAQ – pytania i odpowiedzi.”

 1. KIX V3 says:

  Mam takie pytanie obecnie mam 22 lvl i bardzo mnie ciekawi co stanie się po zniszczeniu wszystkich obozow bandyto,czy przewidziana jest za to jakaś nagrodo? . Z
  góry dziękuje za odpowiedz

 2. Palus says:

  Od którgo lvl mozna zdobywac granit

 3. Palus says:

  Jak można zopstac moderatorem

 4. klop97 says:

  granit dropi się z przygód

 5. KupaLaczkowa says:

  Jak zdobyć narzędzia ? ^^

 6. producent says:

  jak sprawdzic e-mail , stworzylem e-mail tylko na potrzebe rejestracji i potwierdzenia i zapomnialem , czy mozna jakos sprawdzic konto do jakiego adresu email jest przypisane?
  bo podobno od 04.04.13 trzeba bedzie sie logowac tylko przez adres a ja nioe pamietam

 7. parówka says:

  Czy wie ktoś jak zmienić email w settlersach? Gdy cchę wprowadzić kod z kuponu to wyskakuje mi , że email nie został potwierdzony, a do emaila juz nie mam dostępu i mam nowy… tylko nie wiem jak zmienić go.

Zostaw komentarz